Põlvede valu/vigastus 01.07.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul oli 6 kuud tagasi “õnnetus”, talvel libedaga,libastusin väga kurvalt,vastu teravat kivi või jääd(ei näinud tol hetkel,sest pilt muutus ees häguseks.)Ning olen käinud perearsti juures,kuid tema lihtsalt ütles,et on mööduv.Kuid pool aastat möödas ja midagi ei muutunud,see natuke liiga veider.Ja vahest on tunne,et põlved käivad just kui sissepoole,ei tea,kas see on ka võimalik, aga no tõesti ei kannata enam välja seda,häirib juba ka trenni tegemist. Isegi kehalise kasvatuse tundides ei saanud ilusti kaasa joosta teistega.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Hetkel kirjelduse põhjal raske midagi arvata, mis võiks põlvega viga olla. Soovitan pöörduda ortopeedi ja/või füsioterapeudi poole, kes hindaks põlve ja teeks vajadusel uuringud, et diagnoosiga probleem.

Senikaua soovitan proovida põlve stabiliseerivaid ja reielihaseid tugevdavaid harjutusi:
https://www.youtube.com/watch?v=h_bgIN5r5JY&ab_channel=ToneandTighten

Priit Ailt