põlve vahetus,kaua võtab aega taastumine 30.06.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

põlve liiges

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Taastumine on igaühel erinev. Sõltub, milline on hetke olukord ja kuidas edeneb taastusravi. Põlveliigese endoproteesimise järgselt saate karkudega kõndima hakata juba esimestel päevadel pärast operatsiooni. Umbes 4-6 nädalat on lubatud jalale osaline koormus. 2.-3. kuul saab tegeleda juba lihtsamate liikumisharrastustega: kepikõnd, ujumine, jalgratasõit, suusatamine vms.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut