Vaktsiin 33 teemat   61 postitust foorumis

Lisa vastus

Vaktsiinid on kaasaja meditsiini suurim pettus ja ohtlik tervisehävitaja!

Autor: raivo orgusaar 10.02.13 12:46

Kui kaua me jaurame teemal vaktsineerida end ja enda lapsi ülimürgisest elavhõbedast kubisevate vaktsiinidega või mitte. Teeme asja selgeks, puust ja punasega läbiviidud katsetega.

Kas leidub julget ja "raudse tervisega Inimest", võib ka otse Nende seast, kes Teistele terveks olemise kunsti jagavad ja tervetena olema õpetavad, ehk raudse tervisega arstide seast, kes end gripi ja muude batsillide vastu vaktsineerinud on ja julgeb ka osaleda 10 päevases põdurusekatses. Teeme avalikult läbi rängemat moodi tervenemisellujäämise ja vaatame, kas vaktsiinid hoiavad seejärel tervena vaktsineeritu või minu, vaktsineerimatu, loomuliku, looduslähedase ja puhta- ning Elavatoidulise, vaid enda Immuunsüsteemile lootva Inimese.

Ma tegelikut palusin juba eelmisel aastal, eelmisel talvel kedagi, kes julgeks selles katses osaleda, aga ei kedagist!? Ka sellel talvel pole keegi endast teada anda soovinud, kuid võiks, siis saaks vaktsiinide toime ja kaitse tõhususe täielikult ja avalikult teada

Palun leidkse ükski selline nn. tervislik tavapoetoituja, kes end kõikvõimalike vaktsiinidega nii ära on kaitsnud ja enda tervises nii kindel on, et vaktsiinide tõhususe ja vajalikkuse, minu vastupidiste kinnituse vastu, ära suudab tõestada...

Ehk tuleb siis Inimestel, kes arstide juttu puhta kullana võtavad, ka arusaam, mida need mürgised vaktsiinid tegelikkuses endast kujutavad ja kas need ikka ka tegelikult Inimest tervetena hoiavad!

Levitage palun seda teavet, sest on saabunud aeg vaktsiinide valelikkusele lõplik tõestus anda...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Aile   10.02.13 17:08

Musta valgeks rääkijad armastavad toonitada, et correlation is not causation, ehk siis asja seotus ei pruugi tähendada veel põhjust.
Hetkel ma võtan igastahes mütsi maha arstide ees, kes hoolimata ettekirjutistest, ülalt tulnud käskudest keeldudest ja kohustuslikest arusaamadest saavad aru, et vaktsineerimine ei ole ohutu... ja ei pruugi olla ka efektiivne.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Aile   10.02.13 17:51

Arstidele heaks lugemiseks

http://www.express.co.uk/news/uk/150804/Fury-at-vaccine-scandal

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada