Töönarkomaania 150 teemat   156 postitust foorumis

Lisa vastus

Eks suitsetamine on tõesti pahe, sellest ...

Autor: Anule 30.07.04 13:01

Eks suitsetamine on tõesti pahe, sellest peaksid katsuma loobuda. Kurnab ilmaasjata organismi.

Vitamiinid on kasulikud, aga nad ei ole päris sama, mis on toidulisandid, kusjuures üks ei asenda teist. Toidulisandid sisaldavad mikroelemente ja mineraale, mille puudus või vähesus põhjustab vitamiinidega sarnaselt väga ebameeldivaid haigusseisundeid, kergematel juhtudel aga pahatihti väsimust, jõetust, energiapuudust ja muud taolist.
Muidugi, nii vitamiine kui toidulisandeid me peaksime saama oma igapäevase toiduga, aga keegi meist ei söö nii mitmekülgselt ja tervislikult, et saaks kõike vajalikku. Ja mõni vajalik toiduaine, näiteks soja, on meile täiesti võõras ega kodune niipea (kahjuks).
Sojapreparaadid nt.Soome Fosfokoliin aitavad suurepäraselt parandada mälu, pikemas plaanis aga hoida ära Alzheimeri tõbe. Ja vähendavad kõvasti üleminekuea sündroomi. Kagu-Aasias, kus soja on üks põhilisi toiduaineid, pole keegi kuulnudki kuumadest hoogudest ega muust menopausiga kaasnevast.
Magneesium (nt Magnesan) tugevdab südamelihase jõudlust ja vähendab sellega väsimust.
On ju veel Q10 ehk ubikinoon, mis annab lausa rakutasandist alates lisaenergiat keskealistele.
Suurepärane on greibiseemnete ekstrakt Citrosept, mis tugevdab organismi ja aitab energiat taastada, eriti pärast läbipõetud haigusi. Eks neid ole veelgi. Mina olen väga tänulik toidulisanditele, kuna tunnen ennast nende abil palju energilisemana ja mu tööjõudlus on endisest palju suurem.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada