Tohter Olaf 137 teemat   312 postitust foorumis

Lisa vastus

Palju hädasid..

Autor: Emme 06.04.13 01:14

Olen ülekaaluline (pikkus 167 cm, kaal ~90 kg) 25-aastane naine ning suitsetan (10-15 lahjat sigaretti päevas).
Viimasel ajal selline probleem- tunnen, nagu süda peksaks kurgus ning hetkeks on hingata raske, mitu korda olen öösel ärganud selle peale, et hingata ei saa (ma ei norska).
Käed-jalad surevad tihti ära, ka niisama istudes, hommikuti läheb ~10 min enne, kui käed korralikult tööle saan (jõudu pole labakätes).
Lõpetasin lapse rinnaga toitmise 7 kuud tagasi, siiani tuleb aeg-ajalt piima nii rinnast (rinnad pakitsevad) kui ka (väikese pigistamise peale) kaenla alt, täna tuli lisaks ka pruunikat-kollakat vedelikku (jah, keanla alt, välimuselt meenutas uriini, lõhna ei olnud), mis tõsiselt ära ehmatas..
Lisaks on suurenenud ka juuste väljalangevus, mille senini olen kirjutanud nn kevadväsimuse alla.
Oskate aidata? :(

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: johanna   06.04.13 08:27

selle probleemiga mine ikka mammoloogi juurde, hormoonid on sassis sul

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kondor   06.04.13 11:46

Südamepekslemine, hingamisraskused ja käte-jalgade suremine viitavad vereringehäiretele. Peaks südame ja veresoonte seisundit kontrollima.

Piimanäärmed on anatoomiliselt muundunud higinäärmed. Võimalik, et rinnaga toitmise ajal on ka kaenlaalused higinäärmed hakanud piima tootma. Mammoloog tegeleb peaasjalikult ikka rinnavähi probleemidega. Kuna on ilmselt ka hormonaalsete nihete probleem, siis tuleks ehk siiski pöörduda endokrinoloogi poole (või siis günekoloogi, kuna on tegemist rasedusjärgse perioodiga).

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada