Tohter Olaf 139 teemat   315 postitust foorumis

Lisa vastus

Küsi arstilt

Autor: Kliinik.ee 01.04.13 15:00

Hea foorumi lugeja! Tuletame Sulle meelde, et foorum annab Sulle võimaluse arutleda ja kommentaare postitada, kuid arstid ei jõua kogu foorumit siiski läbi vaadata. Mõnikord polegi selleks vajadust ja kaasfoorumlased oskavad head nõu anda.
Tervisemure korral vaata ka arstide varasemaid nõuandeid vastavatest rubriikidest.
Arsti käest saab nõu küsida siit: http://www.kliinik.ee/kliinikee/kusi_arstilt

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Tanel   02.04.13 08:25

Mul on selline mure. Alati kui olen söömise lõpetanud siis umbes 15 min. hiljem pean minema wc,se sest kõht on lahti. seda nii hommikul kui lõuna ajal. Õhtuse söögi järel on kõik korras. See on kestnud juba 8 aastat. Hommikuti ma ei söö kuid vahest paar tundi hiljem peale ärkamist söön kas või natuke sokolaadi pean minema wc,se. Milles probleem

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Naine   25.01.17 16:14

Tere!
Mul on küsimus antibeebipillide kohta. Olen kasutanud yasminelle tablette juba u 2aastat ja unustasin eile esimest korda tabletti võtta. Täna märksin seda umbes kella nelja ajal (see on mu õige tableti võtmise aeg) ja võtsin kaks tabletti korraga. Ma pole vahekorras olnud u 10 päeva. Kas peaksin siiski muretsema?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: õhupuudus   01.03.17 04:46

Tere!
Olen 17. aastane. Eile õhtu hakkasin kokku kukkuma, istusin kusjuures, tõusin püsti ja jõudsin vanematele öelda ja nad panid mind sellili, et õnneks ei kukkunud, kuigi pilt läks juba mustaks püsti olles. Ühesõnaga kopsude piirkonnas oli väike valu ja ei saanud õhku kätte piisavalt. Värinad olid ka peale seda, võibolla ehmatusest? Nüüd ikka veel veidike valu kopsude piirkonnas (vähemalt 5 tundi hiljem) ja väike õhupuudus, kuigi päris hea on olla juba. Mul on olnud ka astma kunagi päris väiksena, hetkel astma ravimeid ei võta, kas peaks minema arsti juurde või millest see võib olla tingitud üleüldse? Olen vahest ka passiivne suitsetaja, kuigi ise suitsu ei tee, aga viibin ka tolmukäes suhteliselt palju.

Suur aitäh juba ette ära.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Avelyn   07.04.17 13:20

Tere! Olen naine, 29a 170cm/51kg. Mul on mure. Nimelt tekkis mulle angiin, mis algas halva enesetunde, lihasevalu ja kerge palavikuga ( peale lapse sündi 2a tagasi kuni siiani ei teki mul ühegi haiguse puhul kõrget palavikku vaid max 37,5). Siis avastasin mädased mandlid. Varasemas elus oli mul ka angiini ikka aastast aastasse kuid nüüd ei ole 2a olnud. Mandlis ise on vaadates iseenesest suhteliselt augulised ja kärbunud.
Aga mädaste mandlite vast määras perearst 7 p Ospen antibiootikumid. 2 päeva peale ravikuuri tulid mädaplekid tagasi. Seejärel tehti vereproov ja põletiku näit oli 17 (norm 9 nagu arst ütkes) ning määras 10 päevaks Duracefi ravi. Kui 10 päeva hakkas täis saama, hrlistasin arstile, et pisikesed üksikud mäda täpikesed nagu veel oleks. Siis arst määras siia otsa veel 3-päevase antibiootikumi kuuri Sumamedi.
Täna on viimane päev rohtu ja ikka tundub natuke olevat mäda, minimaalselt kusagilt nagu paistaks. Arst ütles, et umbes nädala pärast saan minna vereproovi andma vaatame kas põletik on kadunud.
Mul on planeeritud rinnaoperatsioon aprilli lõppu (rindadr kohendamine implantaatidega). Kas kui veres põletiku näitu pole võin ma rinnaopi läbida? Või kui on kahtlus ehk kroonilisele angiinile- kas on vastnäidustatud rinnaoperatsioon?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada