Tohter Olaf 136 teemat   311 postitust foorumis

Lisa vastus

Äge täpsustamat bronhiit

Autor: Leila 31.10.16 13:03

Tere, olen 37-aastane naisterahvas, mul on 8 nädalat kestnud köha, hästi kuiv, röga ega nohu pole kaasnenud, 3 nädalal kaasnes roietevaheliste lihaste valu, mis pole täielikult taastunud senini. Veri korras, kopsud puhtad, mükaplasmat ega kopsuklamüüdiat ei tuvastatud, kuid jah vasakus kopsupooles on vihinad ... Ravi on meditsiiniliselt lõpetatud ja diagnoosiks äge täpsustamata bronhiit. Arsti poolt on kirjutatud Ventolini aurud ja soovitus teavastatelt jõududelt küsida, mida halba ma teinud olen + omalt poolt tavapärane rahvameditsiin (mesi, sibul, küüslauk, tee jmt). Lihtsalt nõutu olen, et kas tõesti mingit tõsisemat ravi sellises olukorras pole ette nähtud? Et lihtsalt lepin sellega, et see kujuneb krooniliseks ja nii jääbki.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   24.11.16 01:25

"Palju õnne!" olete targeted individual. See haiguse tunne on teile peale kopeeritud ja tunnete ning keha käitub justkui haigus oleks alles, seda tõestab röga ja lima puudumine ning see, et meditsiiniliselt on kõik korras. Psüühiliselt on see kurnav, probleem pole teis ja teil pole probleemi peale välise mõjutamise, tegu on reaalse haigustunnetuse peale manamisega. Tundub uskumatu, kuid meditsiin ei tuvastanud ju midagi.
Kogu protsessi käigus elektrifitseeritakse sind ja aurutatakse (higistamine, kurgu ja silmade, limaskestade kuivatamine) või sunnitakse kehast väljutama vedeliku, seega soovitan tarbida rohkelt jooke. Rohke vedelik, 1-2 spl mett kurgust alla neelata nii, et veidi hoida seal, tekkida võib kipituse tunne kurgus (selle salvestamine on neil keerukam, kuna nõuab rohkem energiat ja olukord võib leevenduda), jätkake esialgu sama mida olete seni teinud ja seejärel katkestage (kui peale katkestamist enesetunne parem, siis režiim vajas mingit tegevust, mida ravil tegite või tarbisite). Abiks on: küüslauk, sibul, keedetud porgand, kuum tee, kana, ravimitest: Gelomyrtol, pihustatav Septolete plus, taruvaigu piiritus (pihustatavad nii saialill kui taruvaik saadaval).
Siiski olen seda meelt, et tegu pole reaalse haigusega, vaid haiguse tundega ja seda sa ise maha ei saa. Lihtsalt võitle, räägi kogetust ja veendu selles. Probleemne on see, et ei tea, kas tegelikult oledki haige või ei.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   24.11.16 01:26

Kindlasti ACC 600mg.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   24.11.16 01:29

Ära köhata, kui kurgus miski pakitseb, kriibib jne, püüa tagasi hoida. Nii nagu liikumisanduritega tuled eneslikult süttivad, nii manatakse peale ka haigusi, allergiaid, tundeid, tahtmisi, lõhnu, maitseid jne. Projekte selliseid mitmeid.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada