Tohter Olaf 136 teemat   311 postitust foorumis

Lisa vastus

Aaloemahl ja fluorivaba hambapasta

Autor: Katrin 02.04.13 20:20

Tere,
Eestis müüvad ühe firma edasimüüjad Aloe Vera mahla. Kui vaadata internetist selle rahvusvahelise firma kohta infot ja videosid, siis ei tundu, et see oleks mingi nn udu puhumine.
Kui selle mahla koostist vaadata, siis koostises esikohal ongi
Aloe Vera ( naturaalne ) geel.
Kas aaloe mahla ( naturaalse) joomine on ikka tervislik?
Samuti sooviksin teada, kas ka pidev fluorivaba hambapasta ( aaloe põhine) tarvitamine on kasulik?
Tänud vastuse eest!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Sandra   21.05.13 14:34

Kui on tegu Living Forever toodetega, siis mina isiklikult küll ei soovitaks neid kasutada. Need sisaldavad säilitusainena parabeene, mis iseenesest kahjustavad inimese hormonaalset tasakaalu ning võivad soodustada vähkkasvaja teket.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mai   02.11.13 15:42

Enamus tooteid, just need, mis on igapäevaseks kasutamiseks, ei sisalda ju parabeene. Mõnes üksikus on vaid. Ise olen 6 a seda hambageeli kasutanud, igal juhul selle aja sees enam uusi auke juurde tekkinud ei ole. Olen väga rahul. Ja viimased 3 aastat igapäevaselt joon aaloemahla, mõjub väga posiitivselt. Kas tänu sellele või oli midagi muud, kadusid mul seletatamatud palavikud ja ka mandlite operatsioon jäi ära. Enam ei ole mandlites mädakorke viimasel kahel aastal, mis on olnud mul eluaeg pidevalt. Küsida võib toodete kohta ka Taani ühe tutnuimalt doktorilt Audun Myskjalt, kes oma kliinikumis on neid tooteid juba üle 13 a kasutanud. Ise ka kahtlesin enne tema kinnitust, kas ikka on head. Seni on need parimad tooted,mida olen saanud ise kasutada.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mai   02.11.13 16:04

Foreveri Aloe vera mahla kohta võib öelda, et on ainuke toode, kus ei ole sünteetilisi säilitusaineid sees, see on ka peamine põhjus, mis seda joon. Minu jaoks peab toode olema kõrgeima kvaliteediga.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada