Tervislik toitumine 889 teemat   981 postitust foorumis

Lisa vastus

probleem paisuva kõhuga...

Autor: hädasolija 06.02.10 22:25

hommikul ärgates on kõht nagu pesulaud...kõik on tore...
ent kui olen hommikukohvi ära joonud jääb mulje nagu olexin rase...kõigele lisaks käin veel kergejõustikus ja tantsimas niiet selline asi minu aktiivsuse juures on imelik:P
oskab keegi kuidagi aidata...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: punnkõht   06.02.10 22:26

Ei tule nõrkadest kõhulihastet.nende treenimisega võid selga vigastada ja kõht punnitab veelgi.See on närvipinge ja selgroo kehv hoid(mis on sageli tingitud valesti treenitud kõhulihastest ja nõrgast seljast)enamjaolt stress siiski. Olen sellega ka ise väga hädas ja uurinud seda asja.Veidi aitab bakterite lisaks tarvitamine.Aga maailmas on selle punnkõhuga hakanud tegelema psühhiaatrid.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: komment   06.02.10 22:26

Mis sa, punnkõht, eksitad siin teisi. Kui sinu kõht punnitab nõrga selja tõttu ja vajad lisaks veel psühhiaatrit, siis on see sinu probleem. Mina tean mitut inimest, kes olid hädas paisuva kõhuga ja said abi kõhulihaste treeningust, seega mul on elav kogemus silma ees. Ja ilmselt ei vaeva küsijat mitte kõhupuhitus, seega pole tal "bakterite" tarvitamisest mingit abi. Ja üldse, mis "baktereid" sa mõtlesid...? Ära tiku nõu andma, kui sa ise asja ei tunne. Kui pime juhib pimedat, kukuvad mõlemad auku.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada