Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Kuidas sa tead kas su hambad on terved

Autor: Triini 08.04.10 16:04

Keegi kuskil foorumis postitas sellise jutu, saadan selle siia ka:

Igatahes, mõtlesin, et jagan teiega üht pakkumist.

Ma enne ei meõlnudki sellele, et kas ma ise saan aru mis mu hambad suus teevad. et ainult siis, kui uba valutab - ehk siis hambaarstile lähed tuld kustutama, mitte ennetama või ära hoidma.

Aga igatahes aprillis on tallinnas hammastekontrolli kuu, ja sellele ajal on siis eriti tähtis et inimesed teadvustaksid, et ennetamine on igal juhul parem kui hiljem juba probleemidega arsti poole pöörduda. see kogu pakett maksab muidu kolmsada krooni - maksrofotod, röntgern, soovitused ja analüüsid sinu tervest suust jen) aga feisbuukis on võimalus see praegu tasuta saada.
www.facebook.com/kliinik32

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mihkel   08.04.10 19:37

See on nüüd küll labane, et te inimesi selleks Facebookiga liituma sunnite, et saada teada, kas hambad on terved. Vaadake uut South pargi osa :D

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Triini   16.04.10 12:39

Tere Mihkel. Loodan, et ei ole sind kuidagi selle postitusega solvanud. Minumeelest ei ole see labane, vaid üks tore eelisvõimalus. Mitte kedagi ei sunnita liituma portaalidega, millega inimene ei soovi liituda. Kui aga juba konto olemas, siis ka selline tore võimalus, mis arvan, et paljudele abiks:) Päikest.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada