Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

kõikidele kaalujälgijatele ja dieeditajatele

Autor: Helen 06.02.10 22:28

kõikidele kaalujälgijatele ja dieeditajatele,
Jälgisin kunagi nooruses kaalujälgijate punkte, samal ajal käisin ka šeipingu trennis ja võtsin kõike väga tõsiselt, keelasin endale palju, noh õigemini, keelasin kõike seda, mida kästi keelata, ei lõppenud see sugugi hästi, paanitsesin oma kaalu pärast juba siis, kui olin joonud ära klaasi mahla, lõpuks loobusin kõigest ja kaal tõusis endiseks, ka ei tajunud ma enam piiri, millal on mu kõht täis ja loomulikult kõik muud enesehinnangu probleemid jne, mina pääsesin õnneks kergelt, sõbratar sai buliimia ja võitleb sellega tänaseni.
Kevadel, 4 aastat hiljem otsustasin alustada kaalulangetamist, hakkasin käima erinevates trennides, putru keedan piimaga ja maitsestatud jogurteid söön ka, samuti täiesti rasvaseid kodujuuste, ka söön šokolaadi ja jäätist jne, joon veini jne. loomulikult piiran end rohkem kui varem, aga midagi keelanud ma ka ei ole, kaal on langenud 3-4 kuuga 6-7 kilo, vahepeal on esinenud ka väikeseid tõuse, söögi peale mõtlen ma vähem, kui varem (kuna enne mõtlesin alati, et oi kui palju ma söön), samuti ei ole söömine mu kinnisidee ja elu ei seisne järgmise toidukorra ootamises, nagu kaalujälgijate systeemi järgides tundus. Ka ei võta ma trenni tegemist ja enam-vähem tervislikult toituda pyydmist paaniliselt ja hysteeriliselt, nagu varem.
Mida ma öelda tahan, on see, et äärmused on hävitavad ja et usun veel ikka lihtsalt tervislikku toitumisse liialdusteta ja fyysilisse koormusesse hea vormi säilitamisel.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Maire   06.02.10 22:28

Kui noored naised sinu juttu usuksid, jääksid palju hädad olemata!! Aga siiski on hea, et keegi vähemalt räägib. Aitäh sulle.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada