Tervislik toitumine 887 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Palun, ärge kasutage kõhulahtisteid oma kaalu ...

Autor: Kõhulahtistist 11.10.03 23:55

Palun, ärge kasutage kõhulahtisteid oma kaalu langetamiseks ega ka hea enesetunde saamiseks. Ma tean, et tantsijate hulgas on kõhulahtistite söömine väga populaarne, sest nad peavad ilusad välja nägema ja neil ei tohi kõht kunagi nn punnis ees olla.

Ma ei ole ise kunagi kõhulahtisteid söönud, aga ma siiski tean, millest ma kirjutan. Kõhulahtistite pikaajalisel tarvitamisel võivad olla pöördumatud tagajärjed. Teie organism ei suuda enam loomulikul teel toiduga toime tulla, sest on harjunud pidevalt saama nn abi väljastpoolt. Kas kujutatte ennast ette elu lõpuni söömas kõhulahtisteid? Pole just ilus tulevik.

Teine ohtlik asi, mida samuti tarvitatakse toidu kiirel väljutamisel on klistiiri tegemine. Eriti levinud pidavat selline asi olema vanematel inimestel. Pideva klistiiri tegemisel ei oska enam lihased väljaheidet edasi lükata ja kaka jääb teie sisse niikauaks, kui te jälle klistiiri teete.

Ärge ainult arvake, et see kõik on nali. Peale selle, et organism ei oska ise enam nii klistiiri tehes kui kõhulahtisteid tarbides sissetulnud toiduga midagi peale hakata, on veel teisi olulisi mõjusid, millest saate aru alles siis, kui on juba liiga hilje. Toon ühe näite.

Pidev kõhulahtistite tarvitamine võid teid teha lastetuks. Kui te otsustate ühel hetkel lapsi saama hakata ja avastate, et te ei jää rasedaks, siis mõtlete, et miks mulle siis seda ei õeldud, kui ma sõin kõhulahtisteid. Seega liigne kõhulahtistite söömine teeb naised viljatuks.

Ma mainin igaks juhuks veel, et ka buliimia ega ka anoreksia ei ole abinõud.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada