Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

jätsin suitsetamise maha ja nüüd kerkin nagu ...

Autor: Eduard 21.01.09 14:12

jätsin suitsetamise maha ja nüüd kerkin nagu pärmi peal. Olen siit-sealt lugenud igasugu võimalusi kaalust alla võtta. Ma just päris nälgida ei tahaks kuid paljud soovitavad liha koos kartuliga mitte süüa ja süüa teisi juur- ja puuvilju. Aga kas leiba võb lihale ja juurviljale kõrvale süüa? Igal juhul püüan viimasel ajal vaadata ja jälgida, mida ja kui palju söön kuid päris nälgida ei taha. Pealegi olen alles suitsetamise mahajätmist alles alustanud.
Mõeldes sellele, et ma peaks kella 14.00 ajal sööma mingeid krõõbuskaid ja siis õhtusöögiks ainlt 1 õun nagu ühes kaaluallavõtmise õpetuses oli - see tundub lausa anektoot! Tule taevas appi!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kaija veske   20.03.10 12:24

kui jätad suitsetamise maha siis on paratamatu et 10 kilo juurde tuleb.Se läheb hiljem maha iseenesest kui su keha on sellega harjunud et sa enam ei suitseta .Joo ohtralt rohelist teed kulmalt vöi kuumalt ja liigu rohkem kui ennem ,

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Jaanus   03.10.10 11:59

Olen ise ka alles suitsetamise mahajätmise algstaadiumis,st.ei ole suitsetanud 2 nädalat.Mina käisin laserteraapias,kus antakse ka häid soovituse kaasa.Näiteks-õhtul süüa brokkolit,lillkapsast vm.sellist kapsalist.Keeta ära ja head isu.Esialgu kaal ei ole kõikunud.Edu Sulle ja pea vastu.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada