Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

kusjuures... uue põlvkonna antidepressandid ...

Autor: Jana 26.06.02 17:00

kusjuures... uue põlvkonna antidepressandid tapavad söögiisu nii ära et on tapetud :) algul muudkui imestasin, miks ma õhtuti kokku kukkuma kipun - siis tuli meelde et ma pole ju päev otsa sõna otseses mõttes mitte midagi söönud. Seejärel pigistasin midagi sisse.
Kaal sealjuures eriti ei langenud, ainult paha oli olla kogu aeg. Lõpuks sai kõrini. Otsustasin söömist kuidagi reguleerima hakata ning tellisin kaalujälgijate kirjakursuse. Ilgelt sheff asi! Varem toitusin enda arust ilusti ja tervislikult, aga kaal tegi ikka seda mis ise tahtis - tõusis ja kukkus kontrollimatult. Nüüd nägin täpselt ära, mis ma tegelikult valesti olin teinud.
Menüüst välja arvama ei pidanud midagi, küll aga hakkasin tarvitama asju, mida ennem paaniliselt vältisin - nagu juust või õli. Kõht täis ja meel hea!
Jutu iva pole MITTE selles, et kõigile Prozacit soovitada. VASTUPIDI!: ärge jääge lootma mingite preparaatide peale mis söögiisu vähendavad või rasva ära lahustavad. Süüa tuleb kõike.
Ning kõigile terve ainevahetusega inimestele meeldetuletuseks: kui kulutad rohkem kui tarbid, siis pole rasval vähenemisest pääsu.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada