Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Uskumatu jah, milleni võivad inimesed minna, ...

Autor: Triin 04.04.02 14:17

Uskumatu jah, milleni võivad inimesed minna, selle nimel, et kõhnuda! igasugune näljutamine küll ühtegi inimest ilusamaks ei tee, olen selles kindel. ja peale sellist nälgimist tulevad ka kilod tagasi nii mis koliseb!

minu arust ei ole KÕHNAD inimesed ilusad, vaid SALEDAD JA SPORTLIKUD! lihased on need, mis inimese vormivad - ole sa nii kõhn kui tahes, kole krõhva võid sa ikka välja näha! seetõttu oleks parim variant ILUSAKS muuta ennast - süüa tervislikult ja mõõdukalt ning sporti teha! Üldse, ei peaks eesmärk olema alla võtta vaid ennast ilusamaks muuta. ka natukene suuremakaaluline inimene, kes teeb sporti ja elab tervislikult näeb ilusam välja kui kõhn ja kahvatu koleda kehakujuga tüdruk.

olen ise eluaeg sale olnud ja palju sporti teinud. eelmine kevad juhtus õnnetult kokku sattuma suitsetamise mahajätmine ja spordi lõpetamine ajapuudusel. võtsin juurde 5 kilo. praegu olen endale eesmärgiks seadnud jälle vormi saada. söön normaalselt, lõpetasin ainult õgimise. söön kõike aga mõõdukalt. käin nii tihti kui viitsin (2-3-4 korda nädalas) trennis, mis koosneb aeroobikast ja jõusaalist. aeroobika selleks, et rasva põletada ning võhma juurde saada ning jõusaal ilusa kehakuju saavutamiseks. usun, et suveks näen juba päris hea välja ja võin rannas mehi võrgutada :-)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada