Tervislik toitumine 886 teemat   981 postitust foorumis

Lisa vastus

Mul on kogu elu olnud küüned haprad. Neid ...

Autor: Kairele 04.03.02 23:40

Mul on kogu elu olnud küüned haprad. Neid pole võimalik olnud kasvatada pikaks, sest nad lihtsalt pragunesid. Nüüd on mul ilusad küüned ja nad kasvavad nii ruttu, et ei jõuda neid õigel ajal lühikeks lõigata.
Ma ei tea kõigi mineraalainete kohta midagi kirjutada, aga mind on aidanud Caltsiumitabletid. Ma olen neid söönud u pool aastat ja söön ka edaspidi. Naisterahvas vajab üldse palju kaltsiumit ja ainult toidust seda ei saa. Ja pealegi vajab ka sportlane lisakaltsiumit.
Ainult kaltsiumist jääb ainuüksi väheks, sest kaltsium ei imenu ise hästi. Imendumiseks on vaja võtta veel tingimatta Magneesiumi ja tegelikult ka D-vitamiini. Aga see toode, mida mina tarvitan, sisaldab nii kaltsiumi kui magneesiumi. See on firma Golden toode ja seda apteegist osta ei saa. Seda müüvad vastavad inimesed käest kätte. See toode on ka kallim, kui apteekides vastavad analoogid. Tablette on karbis 160 tk. Mina võtan neid 2 tükki päevas.
Ja on veel üks kindel toode(mida mina tean), kus on kõik komponendid olemas nii Ca, Mg kui D-vitamiin. Seda müüakse apteekides Calcia800Plus, see on Soome toode. See toode ei meeldi mulle, sest tabletid on allaneelamiseks liiga suured ja pakendil pole närimisest sõnagi, kuigi neid võiks hoopis närida.
Kaltsium imendub kõige paremini öösel magamise ajal.
Naha kuivuse kohta aitavad teadupärast kreemid.
Kui järjepidavalt neid mineraalainepreparaate süüa, ei jää ka tulemused saavutamatta.
Kõike paremat

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada