Tervislik toitumine 886 teemat   980 postitust foorumis

Lisa vastus

Tere kaalukaotajad, Neid pidevaid kurtmisi ...

Autor: Kati 03.03.02 01:07

Tere kaalukaotajad,
Neid pidevaid kurtmisi kaalu pärast on vastik lugeda ja kuulata. Enamasti kõik reklaamid, mis lubavad, et mingeid tooteid kasutades saab kaalust alla võtta on mõeldud ainult kergeusksetele, kes on valmis haarama õlekõrrest, et saaks kasvõi natukenegi kaalust alla võtta.
Minul pole kaaluga kunagi probleeme olenud. See rubriik peaks olema ikka tervislikust toitumisest, vähemalt seda eeldab vastav pealkiri.
Ma kirjutan nüüd midagi vajalikku ülekaalulistele. Selline asi, nagu tselluliit, pole tegelikult olemas. See sõna on välja mõeldud inimeste poolt, kes tahavad midagi müüa. Sellist terminit meditsiinis ei eksisteeri. Kui tahate tõesti saada lahti nn tselluliidist ja ühtlasi ka kiirendada oma ainevahetust, siis on selleks kõige meeldivam moodus olemas ja see on massaaz. Massaaz ei ole mingi piinav ja kahjulik tegevus. Massaaz kiirendab ainevahetust. Hea näide selleks on kasvõi see, et kui teile on just tehtud üldmassaazi ja teil on miskipärast kohe loomulik vajadus wc-sse minna, siis järelikult on ka massaaz asja ette läinud (ekt teie kehavedelikud on liikuma pandud ja seega on ainevahetus hoogustunud).
Miks müüakse tselluliidikreeme? Asi on tegelikult jällegi massaazis. Kreemid on selleks, et panna inimene varajatult tegema endale massaazi. Tegelt võib ju lihtsalt suvalise kreemi või õliga masseerida. Kui te kasutate nn tselluliidi kreemi, siis parima tulemuse saavutate te just sel juhul, kui masseerite kreemi endale pikalt, mitte nii et paari sekundiga peale ja siis jääte tulemust ootama.
Selleks, et kaalust alla võtta ainuüksi massaazist ei piisa. Ja nüüd tulebki mängu tervislik toitumine ja kehaline aktiivsus. Ei ole vaja ennast näljutada või mingeid veedieete pidada või paastuda.
Tervisliku toitumise koha pealt ma nõu anda ei oska, sest isegi alles uurin seda teemat põhjalikumalt.
Kui arvate, et massaaz on liiga kallis, siis seda ta tegelikult ka on. Kuid mitte igas salongis ei pea meeletuid summasid maksma. Ma tean ka seda, et kui massöör endale koju kutsuda, siis saab ka odavamalt, sest siis ei pea massöör mingeid maksusid maksma firmale, kus ta töötab. Keskmine hind Tallinnas on 200EEK tund (kojukutsel 150EEK h).
Ma tuletan teiel veel meelde, et kiire kaalukaotus ei anna pikemas plaanis efektiivseid tulemusi. Kui teie eesmärk on saleneda mingi kindla ürituse pärast ja peale seda on teil ükskõik, kuidas te välja näete, siis kaotage minupoolest nii ruttu kilosid, kui jõuate.
Kõike edu

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada