Tervislik toitumine 887 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Minnes vastu järgmistele nädalatele/kuudele, ...

Autor: Dieedipidajatele, 12.08.05 04:38

Minnes vastu järgmistele nädalatele/kuudele, kus plaanite elada kapsalehtedest, mõelge ikka hoolega, kas see on kõige õigem otsus teie keha suhtes.
Näljutamisega Te ainult kurnate oma keha: on suur oht, et Teie keha ei saa kõiki vajalikke vitamiine & mineraalaineid. Teie tervis halveneb, mälu nõrgeneb ja vaimsed võimed kahanevad.
Minnes dieedile vastab Teie keha Teile looduse poolt kaas antud reaktsiooniga, kus hakkab talletama rasvadena ka seda vähest, mida olete otsustanud süüa. Ja nüüd, kui Te olete saavutanud oma tervise arvelt ideaalsusele läheneva kehakaalu ja otsustate taas sööma hakata inimese moodi, jätkab keha seda rasvade talletamist .. ja just sellest ongi põhjustatud kiire kehakaalu & rasvaprotsendi tõus.

Ei väsi korrutamast kuldseks saanud sõnu, et tuleb süüa ja sportida mõõdukalt! :)

Teil ei ole vaja kehakaalu vähendada, kui see pole juba ohtlik Teie tervisele. Teil on vaja optimismi ja rahulolu oma keha suhtes. Ei ole vahet, kas on kolm kilo rohkem või vähem: kui Teie ei otsusta aksepteerida oma keha, siis Te ka ei saa kunagi olema õnnelik selle üle! Tähtis ei ole see, mida arvab keegi teine - tähtis on see, mida just Te ise arvate. Mõtlemisest algab kõik!

Terves kehas terve vaim.

Parimat,
Maret
(maretmorris@lycos.com)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada