Tervislik toitumine 887 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Kui kõik siin juba karme tõdesid endast välja ...

Autor: pirko 10.03.05 11:42

Kui kõik siin juba karme tõdesid endast välja räägivad, siis lisaksin loo ka minu foobiast. Kõigepealt olgu öeldud, et kaalun 55 kg (165 cm), see asjaolu muudabki toimuva traagiliseks.
Ühesõnaga - mulle tunduvad kõik riided enda seljas kohutavalt jubedad. Täpsemalt, mul on tunne, et minu keha on nii paks ja lodev, et ei ole võimalik leida ühtki normaalset riideeset, mida selga pannes oleks tulemus rahuldav. Ükskõik, millise lõike valin, ikkagi on minu seljas kõik lihtsalt eemaletõukav. Ja reaalse mõistusega ma ju ometi saan aru, et tegelikult olen ideaalkaalus.
Võibolla on see mu keha omapära, et kogu rasvamass on kogunenud keskkohta ning reite ülaossa, aga igaljuhul olen nii ebaproportsionaalne, et õudne lihtsalt. Küll treenin end iga nädal jõusaalis, käin aeroobikas ning üritan korralikult toituda - ma ei kujuta ette, mis veel siis saaks, kui ma neid asju ka ei teeks.
Igaljuhul on tulemus see, et ma suudan majast väljuda vaid väga laiade, lohvakate riietega. Ja nii ma teengi - põhimõtteliselt olen ju peenike, aga ei kanna kunagi liibuvaid riideid, sest need teevad mind lihtsalt jubedaks. Paraku on selletõttu iga teine naisterahvas minust kenam ning aeg-ajalt sellest tulenev suhtumine minusse häirib mind. Ma tahaks ka ilusaid moekaid riideid kanda, aga mingil põhjusel ei suuda ma neid enda seljas taluda. Täitsa lõpp! Ma arvan, et psüühika mängib mulle vingerpussi, aga ma olen tõsiselt mures, et see kestab juba 4 aastat ja mu noorus möödub ebamäärastes kottriietes.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada