Tervislik toitumine 886 teemat   980 postitust foorumis

Lisa vastus

olen viimasel ajal täheldanud, et mida rohkem ...

Autor: njahh 08.03.05 23:24

olen viimasel ajal täheldanud, et mida rohkem loen buliimia ja buliimikute kohta ja mida enam ma end selles ära tunnen, seda rohkem hakkan nö selle taha peituma, et "mul on ju söömishäire..". mitmeid kordi polegi mingit nö söömishoogu, aga suhtumine et 'kui juba siis juba', mis seal ikka vahet. et oh mind vaesekest!
viimasel ajal kaob üha enam ja enam tahtmine üldse midagi ette võtta. mõtted keerlevad selles suunas küll pidevalt, kuid segadus mu sees ja pidev tunnete vaheldumine ajab segadusse. kord tundub üks õige, siis jälle teine. ja nii päevast päeva. kui ma ainult teaksin, milles asi on! kas olen tõesti lihtsalt loodud hea isuga..? aga see närvilisus..
tunnen, et sügaval sisimas küsin seetõttu, et kuulda, et mina pole süüdi. ehk selleks, et mitte end süüdistada (oi oi kui palju ma olen seda aastate jooksul teinud) ja teiseks seetõttu, et toita endas seda kaastundevajadust. kasvõi ise endale kaasa tundes.

kusjuures.. kaastundevajadusest rääkides.. Vahel on selline tunne, nagu mängiksin söömishäiret, et siis endale kaasa tunda. haige ikka küll.. et justkui iseendalt kaastunnet kerjata. ma ei tea, kas see päris nii ongi, kuid tundub nii. kuidas tegeleda tähelepanu- ja kaastundevajadusega? tunnen, et need vajadused on päris tugevad, kuid mul pole õrna aimugi, kuidas nendega tegeleda (mäletan, et lapsena unistasin aastaid õhtust õhtusse erinevatest minuga juhtuvatest õnnetustest, haiglasse sattumisest jne. kujutlesin pereliikmete tähelepanu minule. see tunne oli uskumatult magus).

aahh.. kujutan juba ette homset hommikut.. pärast sellist söömingut on tavaliselt uue päeva algus kõige masendavam. tühi ja lootusetu tunne. et kõik hakkab algusest peale..

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada