Tervislik toitumine 886 teemat   980 postitust foorumis

Lisa vastus

mu suurim küsimus praegu on see, et kas see ...

Autor: njahh 08.03.05 22:50

mu suurim küsimus praegu on see, et kas see on minu süü, et niimoodi toitu õgin? Kas see on lihtsalt hea isu? Tahtmine süüa? Miks ma olen siis nii närviline pistma hakates? Miks niimoodi kiiruga ja õgides? Normaalselt süües ei suuda süümekaid välja kannatada. Õgides on lihtsam seda alla tallata.. Närviliselt pista.

lootusetu tunne tuleb peale. apaatsus. pelgan välja minna. paha enda pärast. süüdistan kõigis neg. tunnetes välimust ja jõuetust söömist kontrolli all hoida. võin küll halada ja viriseda kuid siiski.. olen selles kõiges ise süüdi. keegi ei käsi mul heast peast kööki minna ja pool külmkappi ära tühjendada. kusjuures.. selline söömisviis on nii omaseks saanud, et ei oska enam teisiti. loll olen! kuidas ma küll võin nii loll olla!
ja mida ma selle jutuga siin saavutada üritan? mingit kaastunnet, lohutust? et mulle kinnitataks, et selline käitumine pole minu süü? see ongi põhiline, et kui seda ise uskuma hakkan, annan sellega endale loa "lõdvaks lasta". ei viitsigi enam midagi ohjes hoida. see ei ole hea.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada