Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

kas tohib sellest foorumist kasu lõigata, ...

Autor: njahh 05.03.05 12:47

kas tohib sellest foorumist kasu lõigata, tehes selle oma "virisemise foorumiks" :). tegelikult tahaks vist lihtsalt mingit vastukaja.. et mitte matta oma mõtteid ja tundeid sahtlipõhja, sest nendest rääkida kellelegi eriti ei anna. Või ehk ei taha.
tegelikult olen täheldanud, et kohati mida enam ma loen buliimikute kirju, seda enam esineb nö õpitud abituse sündroomi. vahel leian tõesti abi, teinekord aga langen suuremasse masendusse, et oi oi kui jube asi see ikka on; ei suuda sellest välja tulla jne. kuigi võib-olla tunnen end sel ajahetkel päris normaalselt, kipun vahel (peale erinevate kogemuste kohta lugemist) "mängima" haigust. võib-olla isegi mitte mängima, kuid lihtsalt lõõn käega, tundes, et see mägi on liiga kõrge üle ronimiseks.
olen 24-aastane ja söömisega pahuksis olnud umbes kümme aastat. võin vanduda, et alates 13.-14. eluaastast on mu mõtted iga jumala päev rohkemal või vähemal määral keerelnud söömise-mittesöömise, välimuse jm sellega seonduva ümber. esialgu hakkasin end näljutama, mingi aeg hakkasid vahelduma näljutamine ja õgimine ja nii on ta läinud. nüüd püüan normi saada :)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada