Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

12 kilo alla võtta ei ole nii raske kui sulle ...

Autor: Tiinale 28.12.04 04:19

12 kilo alla võtta ei ole nii raske kui sulle tunduda vöib. Pead lihtsalt jälgima hakkama mida sa sööd ja kui palju. Oluline on ka liikumine.
Kartulit ma ei soovita sul oma menüüst välja jätta küll aga väldi jahu baasil valmistatud kastmeid. Eelista kartulite peale näiteks rasvatut kodujuustu ja 10% hapukoort mis sobivad minu arust suurepäraselt. Ära unusta kapsast, porgandit, peeti oma taldrikust!
Kindlasti loobu praetud toidust ja saiast ning magusast. Praeliha võib näiteks keedulihaga asendada, saia rukkileivaga ja väga suure magusa isu korral ära karga kohe kommikausi kallale vaid võta näiteks paar lusikatäit mett.
Vett peab jooma palju, vähemalt 2 liitrit päevas. Ainult kraanivett pole mõtekas juua, parem ikka mineraalvett kuna see sisaldab rohkem mineraalaineid ja soolasid mida organism vajab. Ainult et mullid loksuta enne joomist välja.
Enne söömist ikka paar klaasi vett alla ja siis söök peale. Ära kunagi söö oma magu täiesti täis vaid jäta natuke ruumi vabaks.
Krõpsud ja kiirtoit unusta kohe ära ja hakka jälgima, kui suure rasvasisaldusega toiduaneid sööd. Kindlasti peab jälgima, et õhtul peale kuute enam ei söö. Kui õhtul tuleb nälg, siis võta puu-, juur-, või köögivilju (kartulit enam õhtul süia ei tohiks).
Kui oled tõsiselt huvitatud kaalu alandamisest tervislikul moel, siis ma soovitan sul konsulteerida mõne kaalujälgijaga.
Ise olen kaalujälgija ja praeguseks olen suutnud kuuga alla võtta 10kg ilma, et oleks mingit kurnatust. Kaalu alandamine nõuab järjepidevust, TEADMISI selles vallas ja enesekindlust, mida tuleb kaalu langemisel üha juurde.


Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada