Tervislik toitumine 886 teemat   980 postitust foorumis

Lisa vastus

Lgp. meedik! Tselluliidi kreemide ning ...

Autor: Toidunautija 18.11.01 19:33

Lgp. meedik!
Tselluliidi kreemide ning lümfimassaaži eesmärk ei ole mitte kehakaalu langetamine,vaid eelkõige on nendel kreemidel esteetiline eesmärk. Tselluliidi puhul aluskudede tiheduse lõhkumine ning sellega ühtlasi ka kudede parem varustamine toitainetega.Sageli ei ole tselluliit üldsegi seotud ülekaaluga,vaid siin mängib suurt rolli geneetiline taust(kahtlemata ka väär toitumine) Väidet,et võtsin kaalust alla ning tselluliit kadus,ei saa pidada õigeks,sest tselluliit niisama lihtsalt ei kao,see nõuab enamat kui tervislikult toituda-see nõuab tervislikult elada(seda juba lapseeast alates),sageli ka aktiivset ravi kehahooldusprotseduuride näol.
Kui tselluliit on juba peale kuhjunud,siis ei kao ta enam kuhugile tervislikult toituma hakates.Lihtsalt rasvkudet jääb probleemsetes kohtades vähemaks ning tselluliit ei tungi enam niivõrd esile,kuid kadunud ei ole ta kuhugile.
Lümfimassaažiga parandame ja puhastame organismi ning ergutame ainevahetust,kaalu langemise protsent on minimaalne.
Tervislikult toituda tähendab ikkagi õiget ja tasakaalustatud toitumist,kõiksugused dieedid ainult kurnavad organismi.Meil on tarvis süüa palju puuvilja ,köögivilja(pool päevasest toidukogusest),samuti teravilja tooteid,liha,kala, piima ning ka killuke rasva(taimset).
Kõik need raamatud(mis eelpool kirjas mainitud)on teadusliku põhjenduseta ning neid ei saa võtta etaloniks.See mis ühele aitab ei pruugi sugugi teisele sobida.Siin mängib rolli ka see ,kus me elame ja millised on meie toitumistavad.
Näiteks kui meie toidusedel on selline,et sööme ainult köögivilja ja liha(väga robustne näide) ning ühel päeval otsustame liha söömise lõpetada ,siis kust kohast saab organism need vajalikud ained mis sisaldas liha?
Arvan ,et Eestis puudub vastav institutsioon,mis sõeluks välja ebaõige õigest.Sageli ei teata mida tohib süüa ja mida mitte,üks soovitab(piim,tomat jne.),teine laidab maha.See tekitab inimestes ainult ebakindlust ning ärgitab kasutama kõikvõimalikke dieete,paastusid.Arvan,et kui on olemas elementaarsed teadmised tervislikust toitumisest,oleme füüsiliselt aktiivsed,ei kummita meid ülekaal nii lihtsalt.Sageli ei ole ülekaalu põhjuseks mitte oskamatus toiduvalikul,vaid(andke mulle andeks)ahnus.Kui meil oleks raha piiramatuks kasutamiseks,kas siis ostaksime poest kõik asjad ära,vaatamata sellele,et meil ei ole neid asju vaja?Süües me sageli teeme nii,me sööme lihtsalt söömise pärast.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada