Tervislik toitumine 885 teemat   979 postitust foorumis

Lisa vastus

aitäh tagasiside eest! pole eriti dieedi ...

Autor: jansa 06.07.04 11:12

aitäh tagasiside eest! pole eriti dieedi usku inimene, aga kuna paar tuttavat uskumatute tulemustega seda tegid, siis puhtalt eksperimendi möttes igasugu ootusteta proovisin ka. täht-tähelt pole kinni pidanud(kohvist ei proovindki loobuda ja rasvata piima koore vastu ka välja ei vahetand),kuid 3 nädalaga läks 5kg. köht oli alguses natuke kinni ja suus ebameeldiv maitse,aga valutamisi, väsimust , tujulangust vms, kyll ei täheldand. minu jaoks mystiline oli totaalne magusaisu puudus - saiakesed (häbi,häbi), millele oli mötetu proovida tavaliselt "ei" öelda.see pani mind köige rohkem yllatama. yleyldse on söögiisu kövasti vähenenud. alustusest on nyyd ca 2 kuud, nädalas korra teen nö. shokki päeva, söön mida iganes ehk ka sysivesikuid. kaal langeb stabiilselt. kahtlemata on see organismile koormav, töenäoliselt on siiski koormavam ja ebatervislikum, kui inimene on liiga paks ning sellepärast rahulolematu ehk ka iseendaga (nyyd ma ei räägi endast, vaid yldiselt). atkinsi juures mulle meeldib tegelt ka see, et sa saad syya - köhu täis, ei suudaks vist iialgi pidada mingit 1000cal dieeti, köht vist oleks pidevalt natuke tyhi ja siis käiks ja mötleks a la "tahaks midagi head..."
ise olen atkinsit muutnud enda jaoks tervislikumaks näiteks mune syyes söön ainult valgeid, liha vöimalikult rasvavabalt(n.filee). kahtlemata kannatab läbi lugeda ka atkinsi raamat, "öhu" lisaks palju häid pointe ja vihjeid.kuuldub lihtsana, aga kerge on sellega ka täiesti mööda panna (yks tuttav vöttis hoopis juurde).
endast veel sellevörra, et paks ma pole, rohkem endaga rahul kui rahulolematu, teen palju sporti - kuid jah, alati ju tundub , et natuke vöiks parem olla... :)
suvised tervitused!!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada