Tervislik toitumine 885 teemat   980 postitust foorumis

Lisa vastus

Sonja ütles välja, et kambas on kergme dieeti ...

Autor: Kaalujälgimine 03.07.04 08:43

Sonja ütles välja, et kambas on kergme dieeti pidada. Nii ta kahtlemata on. Aga sellel tõigal on ka teine külg - dieeti peetakse vaid rühmas käies. Niipea, kui rühmast loobutakse, ei viitsita enam nii täpselt punktidest kinni pidada. Ei maksaks olla naiivne ja uskuda, et rühmas käies tekkinud söömisharjumused jäävad elu lõpuni samadeks kui nad olid kambas dieeti pidades. Kahjuks pole see kaugeltki nii.

Kord kaalujälgimisega liitunul on vaid kaks võimalust - kas käia rühmas edasi või tulla ära ning leppida väljavaatega, et aasta pärast kaalute sama palju kui enne rühma minekut, eriti järskude kaalulanguste puhul aga tõenäoliselt rohkem kui kaalujälgijatega ühinemisel. Vaid paar inimest sajast suudavad saavutatu säilitada pikemaks kui pooleks aastaks. Olen ka näinud kunagisi Aasta Kaalujälgijaid, kes nüüd näevad tõeliselt mammutlikud välja.

On ka veel kolmas võimalus - see, millest eespool on räägitud. Vähendada toidukoguseid, ja elada nagu tavaline inimene, mitte pidevalt punkte lugedes ja kaalumispäevi peljates. Normaalset ja rõõmsat elu elamise pärast.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada