Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Jarmoga diskuteerinu ei maininud ju sõnagi ...

Autor: Ka Sonjale 02.07.04 16:58

Jarmoga diskuteerinu ei maininud ju sõnagi nälgimisest, miks sina hakkasid ägedalt tõestama, et sina ei nälginud?

Kaalujälgimises pole kõik kaugeltki nii hea kui pealt paistab. Minagi julgen igaühele soovitada kõigepealt proovida söögiannuste vähendamist ja menüü mõningast korrigeerimist. Ja teha seda omaette ja oma tempo kohaselt. Just Kaalujälgimise võistlusmoment ei sobi igaühele ja ajab sageli asjad ullusti paigast ära. Ja Sonjal ei maksaks nende inimeste suhtes olla üleolev, sest ega nemad ei tee seda meelega. Ning on ka väga halbu rühmajuhte.

Vaielda tahaksin Kaalujälgijate asjatu rasvahirmu suhtes, mis tekitab peagi rasvas lahustuvate vitamiinide puuduse ja muidki tõsiseid häireid organismis. Olen kaugel sellest, et toetada Atkinsi dieeti, kuid usun kindlalt, et piirata tuleks hoopiski kergelt imenduvaid süsivesikuid. Seda on tõestanud laiapõhjalised sõltumatud uurimised ja katsed.

Aga Kaalujälgimine on suur ülemaailmne gigant ja tohutu äriprojekt. Nagu suur rong, sõidab ta veel inertsi mõjul tükk aega edasi, enne kui hakkab omaks võtma uusimate teaduslike uurimuste ja katsetuste tulemusi. Ja toiduainete klassifitseerimist GI järgi, mis on leidnud täieliku tunnustuse.


Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada