Tervislik toitumine 887 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Nagu arvata võib, ei tulnud need ülekilod ...

Autor: Tiinale 30.06.04 15:58

Nagu arvata võib, ei tulnud need ülekilod sulle ju alles eile ega ühe päevaga. Kindlasti oled sa nende kogumisega tegelnud juba palju aastaid. Küllap käskis ema sul alati taldriku korralikult ühjaks süüa, ja sina muudkui sõid. Ja küsisid juurde ka.

Ma tean, et mu sõnad on julmad, aga sind aitabki ainult puhas tõde, see aga on peaaegu alati julm. Mis mõtet oleks sulle siin kaasa tunda ja nunnutada? Sul ei oleks sellest mingit kasu. Sul on vaja korralikult enda peale vihastuda ja lõpetada ülesöömine, see on ainud väljapääs.

Muide, kas sa tõesti hakkasid oma poisiga "käima" juba 9-aastaselt, või on su jutus miski vale?

Aga liigkilodest saad sa lahti umbes sama pika aja jooksul kui sa nad kogunud oled. Hakkad lihtsalt vähem sööma, muud mõistlikku teed ei ole olemas. Kõik tabletid, imedieedid ja nälgimised viivad su lõpuks psühhiaatri juurde ja sealt juba haiglaravile.

Ära, kullake, looda, et on olemas imerohtusid, ainult oleks vaja need üles leida. Hirmus kahju on sulle öelda, aga imesid ei juhtu. Terve USA on täis kohutavalt pakse inimesi, kes maksaksid hiigelsummasid niisuguste imerohtude eest. Eks neid on proovitud välja mõelda, aga nad on kõik teinud liiga palju halba, eriti noortele naistele.

Sellepärast sa võidki loota ainult endale ja alustada homsest uut elu. Lõpetad ülesöömise, see on ainus väljapääs.


Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada