Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Ma ei ole üldse asjatundja ega midagi, aga ...

Autor: Ohjad enese käes 02.06.04 12:59

Ma ei ole üldse asjatundja ega midagi, aga ise olen kogunud killukestena enda jaoks sellise info, mis minule mõjub ja.. mõtlesin, et jagan..
1 kilo rasva = 3500 kcal
Istuva tööga inimene (eeldusel et ikka natuke päevas vähemalt jalutab) kulutab ca 2000 kcal päevas (keskmiselt).
Seega on kõige mõistlikum välja arvutada, mitu kilo täpselt tahad alla võtta. Naised: Ideaalkaal = A - 2/5 *(A - 52), kus A = kehapikkus[cm] - 100
Normaalne on alla võtta kuni 100 grammi päevas - seega 700 grammi nädalas. Selleks tuleb päevas süüa normaalsest ainult 350 kcal vähem. Ise küll nii täpselt järge ei pea, aga püüan syya vahemikus 1400-1600 kcal päevas.
Ja mureliku-sarnastele tsikkidele - buliimise põhiprobleemiks pidi olema kontrolli puudumine oma elu üle.. võta rahulikult ja aeglaselt alla ja saadki kontrolli omamise tunde tagasi. Ja väga tähtis on ennast armastada sellisena täpselt nagu oled ja siis veelgi iga nädalaga paremaks muutuda.. mmmm!
Enda vihkamine viib ainult järgmise õgimishooni ja murelik - kes su sõber siis veel on kui mitte sina ise? Mõtle, kui õnnetu su keha on, kui kõik teda vihkavad.. ole siis sina see inimene, kes oma keha sõber ja tugi on, ta vajab seda!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada