Tervislik toitumine 885 teemat   980 postitust foorumis

Lisa vastus

Tere! Jah ega mul tõesti vist midagi muud ...

Autor: murelik 31.05.04 10:20

Tere!

Jah ega mul tõesti vist midagi muud vaja ei olegi kui ainult tähelepanu ja veelkord tähelepanu. Ja siis mitmekordselt haletsemist jne jne jne. Nii arvate teie ja võibolla see mõnesmõttes nii ka on. Teie ei tea tegelikult milline ma olen ja mina ei tea millised olete teie, kes mulle vastu kirjutavad.

Sellel lehel kirjutan ma sellepärast, et on koht, kus saan ennast tühjaks rääkida ja sellepärast ka need nn meetripikkused kirjad ka. See on mulle kohaks, kus saan rääkida just seda mida ja kuidas tunnen. See koht on anonüümne (kirjutajad tegelikult ei tunne ja ei tea teineteist). teie eest ma ei pea peitu pugema teki alla......

Kui mõnda inimest minu nn meetripikkused kirjad häirivad, siis kes ei taha ei pea neid ju lugema ka.

Aga neile keda see huvitab või loevad, siis asi minuga ikka veel endine. Eile ostsin mingisugused kroomi tabletid ja võtsin kohe korraga 4 tükki 1 asemel. Oli selline väga lootusetu tunne. Aga nii ei oleks ikka teha tohtinud - öösel olid meeletud higistamisehood ja peavalu. Aga täna kuidagi ei taha eriti süüa. See ilmselt tingitud ka eilsest õgarlusest.

Õudne mõelda, et olen tegelikult täiesti eraldunud muust maailast - elu on praegu ainult töö ja kodu ja magamine. Väljas tahaksin käija nii nii väga, aga ma ei saa, ei saa enne kui kõik on korras. Ma ei taha minna välja ju mingisugune suur magu ees ja hirmus valu ka. Jah tegelikult ma karistan ennast!!! Eile juba mõtlesin, et pole mul vaja minna juuksurisse ja osta mõni ilus asi suveks, sellepärast, et olen nii palju endale antud lubadusi korralikult sööma hakata rikkunud. Nii et see suvi möödub minul ainult akna taga istudes ja õue vaadates. Täielikult segase jutt. Tunnistan seda ka endale, et mõtlen nagu mingi hull kiiksuga inimene, aga mis teha?!

No nii täna siis üritan jälle.

Üritasin ka üleeile, kui sõin ära 2,5kg porgandeid, aga öösel läks kõht nii meeletult tühjaks, et pätsile saiale järgnesid nuudlid ja ....nii nagu ikka.

Ja mainitsusele, et ma ei ostaks koju igasugu selliseid ahvatlusi tekitavaid asju, pole väljapääsu. Kodus elavad ka ju teised inimesed, kes saavad selliseid häid asju süüa, kartmata paksuks minna.

Oh saabuks ükskord ometigi see normaalne aeg, kui ei pea iga päev endaga võitlema.

Ega sellest ühekordsest ´arsti juures käimisest ju ka midagi kasu ei ole, seal tuleb ju mitmeid kordi käija enne kui mingisugune tulemus paistma hakkaks. Aga mul on töö, mis nõuab tegemist ja ei saa ikka kogu aeg arsti juures käija.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada