Tervislik toitumine 887 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Eks siin saidil käijate hulgas on igasugust ...

Autor: Susannale 29.05.04 08:38

Eks siin saidil käijate hulgas on igasugust rahvast: niihästi anorektikuid-buliimikuid endid, taoliste juhtumitega lähedalt kokku puutunuid, aga ka vastava teooriaga tutvunuid. Muidugi ka lihtsalt uudishimulikke, aga nemad vist niisama loevad ega osale.

Mureliku "keiss" kestab siin nüüd täpselt kaks nädalat. Selle aja jooksul oleme näinud, et ta tahab ainult kirjutada meetripikkusi tegevusarundeid ning ootab kirjutajatelt kaastunnet. Psühhiaatri juurde minekust keeldub kõikvõimalike põhjustega. Ta nagu ei loeks üldse, mida talle kirjutatakse, vaid jätkab ikka sealtsamast, kus eelminegi kord.
Nüüdseks ei jaksa enam keegi temaga tegelda. Murelik on väga kehvas seisus, aga virtuaalse nõu jätab tähelepanuta ning keeldub praktilistest sammudest. Ilmselt naudib ta siit saidilt saadud tähelepanu ja kaastunnet, sest mujalt ta seda ei saa. Loodame, et keegi enam temaga nännutama ei hakka, sest see on ainult agoonia pikendamine. Täiskasvanud ja oma sõnade järgi ka kõrgharidusega inimene ei saa lõputult silmi sulgeda selle ees, et üksinda, ilma arsti ja rohtudeta sellest haigusest võitu ei saa. Murelik aga halab tahtejõust ja hakkama saamisest ning kahjuks hakkas ka üks kirjutaja uuesti toetama tema lootust buliimiast ise välja rabelda.
Niisugune on praegu olukord siisn foorumis.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada