Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Tere! Ei te ei ole mind eemale peletanud, ...

Autor: MURELIK 28.05.04 16:00

Tere!

Ei te ei ole mind eemale peletanud, on lihtsalt selline endasse tõmbumise aeg vist jälle. See on tingitud sellest, et kõik ei lähe ikka nii nagu lootsin, ei saa hakkama ise.

Eile kui läksin õe tuppa ja talle teadvustasin, et mul on väga paha olla, et sõin meeletult köögis sellel ajal kui tema oma toas riideid vahetas. Siis võtsin lauapealt umbes poole kilose kommikoti ja ütlesin, et mis vahet ja mis mõtet enam nüüd on, mahuvad ka veel need. Läksin siis kommikauss käes telekat tuppa. Tuba oli pime, kardinad ees ja istusin lihtsalt tugitooli ja mõtlesin, et paras minusugusele lootusetule juhtumile ja hakkasin komme paberist lahti arutama ja omale suhu toppima, kuigi mingit isu nende järgi ei olnudgi. Siis tuli õde ja lihtsalt kiskus mul need jõuga käest ära. Mitte kadedusest vaid minu enda huvides, nii ta vähemalt ütles.

Enne kommide sissesöömise alustamist aga jõudsin endale sisse süüa kaks pakki tooreid nuudleid, pool kilo rohkes õlis praetud makarone ja 5 praetud viinerit, siis kanapihve ja moosi ja suhkurt otse purgist ja siis lihaleiba ja......Appi kohutav.

Tegelikult suutsin kolm päeva normaalselt vastu pidada, aga siis kuidagi nagu kaob lihtsalt see kontroll ja .....

Vot nii on lood olnud.

Ja kirjutanud pole ma ka sellepärast, et teid mitte ärritada. Kindlasti mõtlete jälle, et otsin lihtsalt kaastunnet, selle asemel, et minna arsti juurde

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada