Tervislik toitumine 885 teemat   980 postitust foorumis

Lisa vastus

Tere! Ei ole ma kaduma läinud ja hea, et ...

Autor: murelik 25.05.04 11:11

Tere!
Ei ole ma kaduma läinud ja hea, et uudiseid ikka minult ootate.
Elu läheb edasi tasapisi, ma ei julge praegu enam ette mõelda ühtegi päeva. Kardan teha plaane, sest kui tavaliselt plaanin nt minna reede õhtul välja aga kui toimub vahetult enne seda suur orgija, siis on kõik luhta läinud. Siis olen nagu ennast alt vedanud ja teisi ka. Ja nagu teate on karistuseks kodus istumine.

Riided selias juba nii nii ümber.

Ikka veel on peas mõte, et saan ise hakkama, sest ma pean.
Lugesin kriitiku kirja ja lugedes tema kaalunumbrit, mis enne oli, tekkis mul mõte, et kui tema sai kaaluda 34kg, miks siis mina ei võiks. Aga jah praegu küll mitte, sest kuidas oleksgi võimalik selliste söömishoogude juures alla võtta või kaalu säilitada.
Huvitav kui suureks ma siis nüüd lõpuks paisun. Aga kui ma sedasi paisun , siis lõpuks ma ei taha juba sellepärast kuhugi välja minna, et ma pole oma välimusega enam üldse rahul. Siis olekgi ainult töö ja kodu. Ja võimalikult vähe väljas viibimine.

Isegi praegu tunnen, kuidas mind häirib see, kui kodus lühikeste pükstega ringi käin, kuidas teiste pilgud mind kogu aeg vaatavad - ema, õde jne. See tekitab sellise pingelise olukorra....

Tahan ka vähem kaaluda kui praegu. Ikka nagu oleks vaja maha võtta. See nädal ka kaaluma ma ei lähe ennast, sest keda ma lollitan ja silmagagi näha ju, et juurde võtnud.

Antidepressandid peaksid nagu masendust ära võtma, aga ma neid juba piisavalt kaua söönud ja kus see tulemus siis on???

Ei teagi mis praegu edasi saab. See päevgi veel pole õhtus ja kõike võib juhtuda. Pean silmas just hoogusi ja neid võib mitu olla.

Ostsin uued teksad, aga viin tagasi, sest kuidagi väikseks on jäänud.
Kas te saate palun aru, ma põen just oma kaalu pärast, just sellepärast ma närvis olengi ja masenduses. Kogu probleem on see KAAL. Ma ei saa aru, miks mõned võivad ohjeldamatult süüa kõiki neid asju, mille järgi neil isu on???Jah eks ühest küljest see ju ainevahetusega seotud jne.

Aitäh kõigi toetuse eest veelkord. Eks näe mis saab. Ja olen tegelikult aru saanud, et kõik sõltub minu tahtest ja sellest kuidas oma tahte ellu viin. Pean suutma ise ennast distsiplineerida. Nii ju öeldakse, et kui midagi väga tahad, siis sa selle ka ikka saad. Jah tahan terveks saada, tahan saada tagasi normaalset elu. Nüüd mõni ütleks, et mine siis arsti juurde, kui ikka tahad nii väga terveks saada, sest ise ju kirjutasin, et kui midagi nii väga tahad, siis lõpuks ikka saad ka. Aga ma pean ise suutma, ise üksinda, ma pean olema nii tugev.

Mõnikord pole kõht isegi tühi, aga ma lihtsalt sööks ja sööks ja sööks. Miks?????????? Tahan lihtsalt midagi närida.

Miks ei suuda ma enam öelda söögile ei, nagu kunagi kui ainult puljongit jõin ja.....MIKS????????????? Ma tahan leida endas taas nii palju jõudu kui tollal. Seda jõudu, mis sunniks mind ennast valitsema söömise aeg!!!!!!!!!!!!!!!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada