Tervislik toitumine 885 teemat   980 postitust foorumis

Lisa vastus

Tegelikult ongi asi jua inult minu kehakaalus. ...

Autor: murelik 23.05.04 15:10

Tegelikult ongi asi jua inult minu kehakaalus. Kui ma ei peaks pidevalt muretsema, milline ma välja näen - kas on kilo jälle juures või mitte, kas puusaümermõõt on suurenenud ......

Kui mul poleks vaja muretseda selliste asjade üle, siis mis viga elada.

Aga mina pean arvestama ja jälgima mida söön, sest muidu juhtub nii, et lähen homme number suuremaid pükse ostma. Kogu aeg nagu paisuks.

Ei saa minna välja ja kohvikusse ning lubada omale saiakesi jne jne.

Kõik ongi üks suur mure oma kehakaalu pärast.

Ja olukorra lahendab ainult see, et saan jälle hakata normaalselt toituma. Aga et see juhtuks, pean ennast väga palju distsiplineerima, et hoogudest võitu saada.

Tunnen, et praegusel hetkel "keen" üle kere, olen väga närvis. Selles pole süüdi mitte keegi muu kui mina ise. Oleks ma nädalavahetuse ilusti vastu pidanud, oleks kõik ok. Aga milline on minu homne päev - kuidas vaatan jälle töökaaslastele otsa ja teen hea näo pähe, kaua veel suudan mängida seda õnnelikku inimest töö juures ja siis kui tööpäev läbi, tekib näole kibestunud ilme. Peale tööd jälle ruttu koju ja magama ja nii see elu praegu läeb.

Tõsiselt, olen tänulik vastukajade eest ja ei taha kedagi oma jutuga pahandada. Vabandust, kui kellelegi nii on tundunud.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada