Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Tahtsin nii väga endast jälle kõik välja ...

Autor: murelik 23.05.04 13:53

Tahtsin nii väga endast jälle kõik välja kirjutada, mis vahepeal toimus. Ja leidsin selle võimaluse, et arvutit kasutada.

Kõik libises käest, totaalselt ja nüüd peab sellele lõpp tulema. Ma pean ennast kokku võtma - aitab juba nendele söömishoogudele järele andmistest.

Püksid lähvad juba vaevalt jalga- aga paras mulle selle eest, ise olen süüdi. Ise pean nüüd välja rabelema kõigest sellest.

Emaga rääkisin täna ja ikka jutuajamine lõppes suure tüliga ja üksteise mitte mõistmisega. Ema ütles, et ma olen tegelikult tugeva natuuriga inimene ja peaks ju endast võitu saama. Siis rääkis ta et tal ka esineb selliseid hoogi, kus sööks ennast meeletult täis (dieeti ta ei pea), sedasi pidi organism märku andma, et mingisugusest ainest on puudu ja....ah ma ei viitsigi tegelikult kogu seda jutuajamise mõtetust siin kirja panna.

Aga reede möödus söömihullusega ja laupäev ja loomulikult pühapäev on ka meeletu orgjaga alanud. Meeleolu null ja masendus tikub peale. Ostsin poest mingisugused sapi eritust soodustavad tabletid ja nüüd kavatsen paar klaasi ka salendusteed juua. Ma ei saa ju paksuks minna!!!Või tegelikult keda ma lollitan, olengi juba üks priske trulla, kes kunagi.

Õige on ka kriitiku seisukoht, et eks ma kaastunnet ikka otsin. Tegelikult võibolla rohkem mõistmist. Ja seda ma ka saanud olen. Tean, et olukorra lahendab see, kui lõpuks arsti juurde lähen.

Homme on jälle päev, et uuesti proovida. Tegelikult mitte proovida, vaid nüüd peab see toimima ka. Mul on nendest proovimistest juba kõriauguni. Tahan normaalselt elada - väljas käija ja pidutseda - teha kõike seda mida minusugused noored. Olen ju kõikest alles mõni aasta üle 20.

Järgmine nädal tegelikult pidin arsti vastuvõtule minema, aga ma ei lähe. See ei ole mitte mingisugune kius ega jonn, mis ma ajan. Lihtsalt mul on häbi. Ma tunnen, et lähen sinna lolli mängima. Ma ei ole enam alakaaluline ja mis mul sinna asja. Lähen parem järgmine nädal perearsti juurde ennast kaaluma ja lasen tal jälle ennast mõnitada. Siis lähen koju ja masendan terve päeva ja elu läheb edasi.

Ma söön isegi siis ennast meeletult täis kui mul isegi kõht tühi ei ole. Lihtsalt söön ja söön ja......

Aga tegelikult mul ei ole mõtet enam isegi sellest siin portaalis kirjutada, sest asi ju ei ole veel lahenenud ja mingisugust edasiminekut toimunud. Ja kindlasti on paljudel juba sellest ka kõriauguni.

Eks ma homme siis üritan jälle, aga kuidas, strateegijaid on mitu. Kas söön ainult pool kilo juurikaid või ei söö üldse, teen veepäeva ja siis vaatan mis saab.

Tegelikult on mul hea meel selle üle, et olen nii palju vastukaja saanus. Mõni ütlemine on mullle isegi indu ja tegutsemistahet abi otsimise suhtes juurde andnud. Aga ikka saab võitu minu "ise enda tõestuse" vajadus - olen nii tugev, et suudan st pean ise kõigega toime tulema.

Nii et homme siis pean uuesti kõik korraliku toitumise nimel tegema, et enam homsest homset ei saaks.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada