Tervislik toitumine 885 teemat   980 postitust foorumis

Lisa vastus

... kes paiskab sulle näkku kogu tõe, kogu ...

Autor: kriitik..jätkab 23.05.04 01:42

... kes paiskab sulle näkku kogu tõe, kogu reaalsuse, olgu see kuitahes nõme ja tobe ja masendav.Samas ei anna ta sulle ka võimlust tekitada kuuldu põhjal veel mustemaid stsenaariume, vaid nõuab edasi liikumist. KIndlasti ei tähenda see seda, et ta ei võiks olla sinu kuulaja ja lohutaja, kuid kindlasti ei tohiks ta järeleandmisi teha.On loomulik, et tegijal juhutub nii mõndagi, nii ka paranemises tekib tagasilööke. Selge on aga see, et präänikuid jagatakse ainult neile ,kes ise ka vaeva näevad. Sina oled kõige suurem vastutaja kogu protsessis, nii ei tohi hakata ainult teise najal liikuma.

Ei sulle, ega lähedasele saa see olema kerge ettevõtmine, aga ma usun, et edukas tulemus oleks hindamatu väärtusega.

Huvitav kas mõni viitsis nii eelmise kirja kui selle jätku täielikult läbi ka lugeda? Igal juhul tahan õelda sulle, murelik kaaskannataja, et minu arvates pole mõtet edastada ahastavaid raporteid oma untsu läinud päevadest ja küsida nõu, lugeda sõbralikke soovitusi ja lohutusi, kui sa tegelikult tead väga hästi, mida sulle vastatakse.

Lõpetuseks pean nentima, et nii palju on internetis leiduvatest murekirjadest kasu küll olnud, et tean, kui palju kõnnib eestis ja ka mujal maailmas ringi söömishäiretega inimesi.Ma pole ainuke!
Ja ilmselt on ka minu arst harjunud või vähemalt nii mõnigi kord varem kokku puutunud minusuguste "kuuvarjutajatega", kes lükkavad kohtumisi aina edasi.
See mõte viis mind otsuseni helistada esmaspäeval ja määrata uus ja kindel aeg, millest ma ei mitte mingil tingimusel ei tagane.

Siinkohal lõpetan oma megamõõtmetega sõnavõtu ja loodan, et keegi väga ei solvunud. Kõik eelnev on lihtsalt minu vaated.
Päikest!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada