Tervislik toitumine 886 teemat   980 postitust foorumis

Lisa vastus

Tere! Ülevaade eilsest: sõin 1,5kg juurikaid ...

Autor: murelik 21.05.04 10:55

Tere!
Ülevaade eilsest: sõin 1,5kg juurikaid ja 500g pakisuppi. Kõht oli täis ja olin endaga peaaegu rahul. Siis aga öösel sõin pool pätsi saia. Ja natukese aja pärast 300g täisteraleiba suhkruga ja moosi ka natuke. Aga appike, see on juba üle kaalujälgijates ettenähtud päevanormi. Ja ma ise veel tahtsin ju reedest uuesti kõigega peale hakata, aga juba punktid üle söödud. No aga siis homme pean jälle juurikatest elama ja olen juba sellega leppinud.
Kaalunud ma ka ennast sellel nädalal ei ole, sest ei taha masendusse sellepärast ka veel langeda. Riided tunduvad täna kuidagi hästi ümber keha ja see on ka enesetunnet halvendav. Arvan, et kaalun juba kuskil 48kg või isegi 50kg.
Tunnen, et kõht on juba kuidagi tühi, aga miks ta siis nii punnis ees on. Kõht on küll tühi ja tahaks midagi süüa, aga kuna patustasin täna öösel, siis ei saa ma midagi endale enam lubada ja tõsiselt soovin nii õhtuni vastu pidada, tähendab homme hommikuni. Hommikul plaanin siis ikka juurikatega alustada jälle. Ja nii peaks siis kuni esmaspäevani vähemalt vastu pidama ja siis vaatan, mis edasi saab.

Aga tegelikult ,kui aus olla, siis mulle need juurikad meeldivad ka, päris nii ei ole, et ma neid vastu tahtmist söön.

Praegu siis olukord selline.

Tegelikult olen ikka ja jälle tähele pannud seda, et kui koju lähen peale tööd, et just siis ma kohe ilma, et võtaks riidedgi seljast hakkaks kohe õgima. Aga mida kauem kodust eemal, seda parem, sest siis mul ligipääs külmkapile puudub. ja sellist kommet mul ka ei ole, et poest ise selliseid asju ostaks, mida tavaliselt endale keelan nagu krõpsud, jäätis , sokolaad ja koogid.

Tavaliselt ostab ja teeb kodus süüa ema. Ja ostab toitu koju ka ema. Mina ostan ja teen süüa omale ise, nii vähemalt oli ennem kui kaalujälgijate normidest ilusti kinni pidasin ja söömishullust ei esinenud.

Nüüd ostan ainult juurikaid. Ja siis kui hoog peale tuleb, kugistan kõike mis ema ka valmistanud - kanakintsud, praekartul, kooki, ning muud asjad. Nagu eelpool kunagi kirjutatud söön isegi paljast kamajahu ja suhkurt ja siis tooreid nuudleid, siis kui kogu normaalne toit hävitatud on.

Aga ikkagi, tegelikult arvan ma ise, et kui ma söön näiteks neid juurikaid mitmeid erinevaid, siis saan ju kõik eluks vajalikud vitamiinid kätte. Ja näiteks kui võtta veel mingisuguseid vitamiine ka.

Arsti juurde siis seekord ikka ei läinud ja pakuti mulle uut aega ka......

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada