Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Palun, kas keegi teab konkreetselt, kuidas ...

Autor: murelik 19.05.04 16:32

Palun, kas keegi teab konkreetselt, kuidas seal arti juures see protsess välja näeb. Või õigemini, mis seal tehakse?

Tegelikult on nii, et ühe arsti aja ma tühistasin, mille perearst mulle määras. Siis anti mulle ka järgmine aeg. Ja tegelikult on nii, et arst vastuvõtu aeg saabub kohe varsti, aga mul jälle plaan see tühistada.

Ma ei tee seda mitte mingisuguse jonni pärast, et ei lähe sinna. Vaid pean nagu endale ja ka oma kodustele tõestama, et suudan ise hakkama saada. Ma ei saa ju olla nii nõrk.

Aga nüüd olen hakanud mõtlema, et kui seal tkirjutatakse välja mingisuguseid tablette nt mis mõjutaksid just peas asuvat söömiskeskust või kuidas seda ka nimetada. Võibolla oleks sellest siis abi.

Olen käinud kohaliku psühholoogi juures, kes kirjutas mulle antidepressandid. Ja rääkis ka natuke minuga. Ja siis teisel korral küsis, et kas söömishood on sagenenud või pole neid üldse esinenud ja ainult kirjutas oma vihikusse midagi. Siis ütles, et kui ma tunnen, et söömishoog hakkab tulema, et ma siis selleks puhuks endale palju juurikaid varuksin.

ja loomulikult ütles, et ma veel sinna tagasi läheksin. Aga mis mõttega, et jälle uus toos depressante saada ja kuulata juttu juurikate varumisest.

Tean ka et minu pidev kirjutamine antud teemal kindlasti tüütab juba paljusi, aga see on moodus lõpuks ometi nagu kõik endast välja kirjutada. Kõik see, millest kellelegi pole julgenud siiani rääkida.

Paljud inimesed on tegelikult mulle öelnud, et pean kaalus juurde võtma. Aga need on olnud sellised inimesed, kes tahavad just kaalus alla võtta. Seega tundub mulle, et nad on lihtsalt kadedad.

Ükskord oli mu kaaluks 40 kg. See on olnud kõige väiksem kaal mille saavutasin. tegelikult kui aus olla tundsin ma toll hetkel enda üle uhkust. Aga siis hakkas ka kogu jama selle söömisega sagenema. söömishoog järgnes söömishoole ja nii ta läks, kuni tänaseni välja.

Tegelikult jah raske on näha kaalunumbri suurenemist, sest see tekitab masendust. Tekib pilt sellest milline ma olin kunagi.

Pidev mõtlemine toidule ja sellele kuidas peaks kogu nädala jooksul juurikaid sööma ja siis korralikult toituma hakkama, eraldab tegelikult nagu muust maailmast.
Ma tahan tegelikult väga väga ka teistega koos pidudel käija ja rohkem suhelda, aga ma piiran ennast, sest ma pole oma toitumisega veel hakkama saanud. See on umbes selline mudel, et kui saan koolis viie, siis saan ema käest kiita ja kui saan koolis kahe, siis pean kodus istuma ja õpppim, õppima ja mitte midagi muud.

Tunnen nagu pidevalt survet. Survet selles mõttes, et teised ei näeks kuidas ma paksemaks muutun ja survet ka enda poolt - ennem ei luba endale midagi kui kõik hakkab normaalselt kulgema.

Loodan, et jälle oma pika jutuga, kedagi ei ärritanud või väga ära tüütanud. Aga selline see eluke on.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada