Tervislik toitumine 885 teemat   980 postitust foorumis

Lisa vastus

Aitäh! Üks imelik asi veel, mis mulle ...

Autor: murelik 19.05.04 15:07

Aitäh!

Üks imelik asi veel, mis mulle meenus on see, et alati tunnen huvi selle vastu, mida keegi sõi või ei söönud ja kui palju ta täpselt sõi. Ma ei saa aru miks?
Praeguseks olen jah ära söönud 0,5kg juurvilju ja kõht on tegelikult väga täis. Kogu südamest loodan, et täna enam süüa ei taha, et suudan õhtul koju minnes kõigele vastu seista. Homme peaksin ennast kaaluma minema, aga olen endale nagu öelnud, et jätan selle korra vahele. Kuidagi häbi on minna ja siis jälle näha, et kaalu on juurde tulnud. Mõtlesin, et proovin uuesti alustada juba tänasest ja lähen siis järgmisel nädalal kaaluma.

Eile korra mõtlesin, et pean vist hakkama ka mingisuguseid kaalulangetamise tablette sööma, sest asi on ikka nii käest ära läinud. Kord võtsin oma peaga lihtsalt sapi eritamist soodustavaid tablette, mis pidid täiskõhutunnet leevendama ja rasvasi paremini seedima. Muidugi annustasin ka nendega üle, sest tahtsin nagu kõigest sellest toidumassist ruttu vabaneda. Siis järgnesid kohe ka lahtistid.

Nüüd enam kõrvalisi abiasju kasutanud ei ole.

Hea on olla peenike või õigemini peaksin ma ütlema, et oli, sest jah mis sellise õgimise juures ikka juhtub....
Peenike olemine on nagu mingi saavutus minu jaoks, sest kogu oma senise elu olen ma olnud paks. Sporti mulle teha ei meeldinud ja keskkooli ajal ka pidudel eriti ei käinud, sest pühendusin õppimisele.
Seega saavutasin selle, et sain peenikesek, aga nüüd libiseb kõik käest. Olen muutunud nõrgaks, ei suuda hakkama saada ja mul on halb seda endale ja ka teistele tunnistada. Teistele tunnistamise all pean seda silmas, et neil on hea öelda, et "Näed ei pidanud vastu"

Vaatab, kuidas see päev siis lõppeb.

Suur tänu vastukaja eest, see annab kuidagi tuge. Mõtted tegelikult on küll arsti juurde mineku juures, aga ma ei leia ikka sellel mingit erilist mõtet - mis ta ikka teha saab!


Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada