Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Tegelikult on perearst mind küll suunanud ...

Autor: murelik 17.05.04 16:51

Tegelikult on perearst mind küll suunanud Tartusse arsti juurde, aga mulle tundub, et see arst hakkab mulle ainult õigest toitumisest rääkima. Mida ma tegelikult niigi tean, agfa enda peal ei rakenda, sest nüüd kardan juba kohutavalt seda keha säästureziimi.

Ja kuna ma tean, et iga päev peab sööma nii piima kui ka lihatooteid ja mitte rasvaseid asju ja siis puu ning köögivilja ka. Ning magusat peab ka endale lubama ja seda mõistlikus koguses ja.....Ning sporti peab tegema ja süüa ei tohi rohkem kui kulutan jne......

Aga tegelikult ma püüdlengi selle pool, et ükskord ometi normaalselt toituda. Aga !!!!! - alati on takistuseks nädalas esinevad mõned meeletud söömishood. Siis mõtlen, et nüüd järgmine nädal teen need söömishood tasa juurikate söömisega ja nii saan tasa teha ka need punktid mis olen üle söönud ......

Ja siis luban endale, et kui suudan nii vastu pidada, siis hakkan ka tasapisi teisi toiduaineid oma menüüsse lisama ja uuesti ilusti kõiki punkte arvestama.

Aga jah alati kui tunnen, et suudan nädala ilusti juurikatega mööda saata no mõnikord tõesti ka paar viilu leiba, siis kaovad lõpuks ikka ohjad käest ja öösel, kui kõik magavad toimub meeletu söömisorgja.

Jah tegelikult on minu kiri nagu hääl kõrbes.
Kuid mul on hea meel, et vastukaja on see kiri leidnud.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada