Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Armas neiu, tee alljärgneva meiliaadressiga ...

Autor: Fugeelale 25.03.04 08:12

Armas neiu, tee alljärgneva meiliaadressiga copy-paste ja loe, mida seal kirjutatakse söömishäirete kohta. Ning miks need seisundid on eluohtlikud, eriti sinu vanuses. Lõpeta oma keha näljutamine enne kui sind hakatakse vägisi sondi või veeni kaudu toitma, sest kui sa pragu veel suudadki hädaga süüa kaks korda päevas, siis ühel hetkel sa lihtsalt ei taha enam üldse süüa. Lisaks kõndivaks luukereks muutumisele kaovad sul peagi ka "päevad", sest keha ei saa enam sellele tegevusele oma kasinaid energivarusid raisata.
Ära lase sellel kõigel juhtuda ja katsu ise hakata jälle normaalselt sööma. Kui sa pole just eriti peene kondikavaga, siis on 58 kg sinu puhul alumine kriitiline piir. Kui sa aga ise ei saa hakkama, siis ära viivita, vaid pöördu kindlasti psühhiaatri või psühholoogi poole Arstide alajaotuses. Just nii, püshhiaatri või psühholoogi, sest just nemad tegelevad selliste probleemidega.
Kindlasti sa loodad, et ega sinuga ei juhtu midagi ning olukord on igati kontrolli all. Eks nii on kunagi arvanud kõik need tuhanded, keda hiljem tuleb suurte raskustega ellu tagasi tuua. Tee kiiresti midagi otsustavat, enne kui on liiga hilja.

http://www.vedur.ee/uudistaja/alam_lk.php?aID=1019Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada