Tervislik toitumine 886 teemat   981 postitust foorumis

Lisa vastus

Kas Su rinnad on siis tõesti nii hirmsad ...

Autor: Anna- Liisale ja teistele 24.03.04 13:27

Kas Su rinnad on siis tõesti nii hirmsad või Sa ainult kujutad seda endale ette? Võib- olla et oled enda välimuse suhtes liiga tundlik? Võib- olla oled hoopis väga ilus ja armas tüdruk. Noored tüdrukud kasvavad teinekord ebaproportsionaalselt, kord liiga palju siit, kord sealt. Sa ju alles kasvad ja jõuad veel väga ilusaks muutuda. Mäletad muinasjuttu inetust pardipojast?
Omadest kogemustest võin öelda, et olin Sinu vanuses 1. 65 pikk ja ligi 70 kilo raske. Tundsin end mingi paistes hirmsa elevandina, kes peaks ainult pimedas ruumis kinni olema. Siis aga võtsin 2 aastaga ligi 15 kilo maha lihtsalt iseenesest, ilma dieedi ja kõigeta. Ju siis lihtsalt kasvamine lõppes või mis see oli.
Välimust saab ju korrigeerida ka sobiva riietusega, ka pesuga. On olemas figuuri korrigeeriv pesu, korsetid. On Sul sobiv rinnahoidja? Ka pluuse ja kleite saab valida selliseid, et kriitilised kohad välja ei paista. Kõige parem aga: katsu probleemist üle olla, Sa oled noor ja palju ilusat on veel ees! Ära end ainult näljutama ega mingeid lollusi tegema hakka!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada