Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

---Peab ikka väga tugev isiksus olema, kui ...

Autor: Kaalulangetajale 05.01.04 09:27

---Peab ikka väga tugev isiksus olema, kui ei lase ennast ümbritsevast häirida.

Ei pea väga tugev isiksus olema. Ümbritsev häirib sind ainult niivõrd, kuivõrd sa ise ennast häirituna tunned. St kui sa ise usud, et sa oled halb ja kõlbmatu sellisena, nagu sa päriselt oled, siis sa näed sellele ka igal pool kinnitusi -- ükskõik, kas need on reaalselt olemas või mitte.

Minul on selle kõlbmatusetundega väga pikk kogemus, kuigi mitte otseselt kaaluga seoses. Ma olen eluaeg uskunud, et ma olen miskitpidi vildakas, mitte päris selline, nagu inimesed olema peavad, ja kui keegi mu hoolega hoitud maskist läbi näeb ja teada saab, milline ma TEGELIKULT olen, siis ta pageb minu juurest kõigi nelja tuule poole. See usk on olnud nii sügav, et ma ei suutnud mingil ajal isegi oma mehe armastust tõe pähe võtta -- sest mind ju lihtsalt ei saanud armastada, see oli võimatu, MIND JU EI ARMASTATA! Umbes nii, et mu mees on sügaval eksiarvamusel, kui ta väidab, et ta mind armastab, ja küllap ta sellest peagi aru saab, kui ta viimaks mu "tõelist palet" näeb, ja mind maha jätab. Noh, ei ole siiamaani jätnud. Ma ise olen hakanud uskuma, et ma tegelikult ikka olen armastust väärt -- sellisena, nagu ma päriselt olen. Ja mu mees pole ka nii pime ega loll, et ta poleks üheksa aasta jooksul aru saanud, missugune ma tegelikult olen. :-)

Nii et kallis Kaalulangetaja, kui ma sulle kinnitan, et sa OLED ilus ja armas ja armastust väärt sellisena, nagu sa päriselt oled, siis sa tõenäoliselt ei usu mind. Võib-olla pead seda mõnitamiseks -- mina pidasin, kui ma ennast totaalselt kõlbmatuks uskusin. Kama kaks, kas sa usud või ei usu -- mina armastan sind kõigi su kilodega, ükskõik kui vähe või palju sul neid on.
{{{{{{K}}}}}}}

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada