Tervislik toitumine 884 teemat   978 postitust foorumis

Lisa vastus

Hea öelda, kui ainevahetus korras. Aga kui ...

Autor: Grethy 18.04.01 14:21

Hea öelda, kui ainevahetus korras. Aga kui pole korras. Kui toiletisse raskemale asjale on asja vaid korra nädas. Mis sest et pool söödud toidust on roheline, juur ja puuviljaline.
7 päevane veepäev aitas mind kõige paremini paastulaagris.
Kõige raskem oligi vast teisel päeval, aga rattasõiduga sai piinavatest mõtetest eemale. 6-7 päeval ei häirinud mind teiste söömine mitte üks raas ning oleks võinud paastu jätkatagi, kuid siis poleks mul enam paastust väljatulemise aega jäänud( ettevaatlik toiduga harjutamine), aga jaanipäev lähenes. . Kummaline oli siinjuures see, et peale paastu peale esimest toidukorda( tomatimehu), tundsin tohutut nõrkust. Ennem oli jõudu ülearu. Nii, et seitsme päevaga sain 6st kilost lahti. Saadud tulemust suutsin vaid paar kuud hoida. Paraku lahutusest tingitud stress ajas ainevahetuse jälle sassi.
Kodus täpselt samu juhised järgides ei tulnud miskit välja, sest kolmandal päeval oli tõeliselt halb olemine(mürgitus). Sest kõht ei käinud piisavalt läbija ka klistiirist polnud abi. Ongi öeldud, koduselt üle kolmepäevaseid veepäevi ei maksaks teha ning ka siin peab lahtistit võtma. Oma kogemustest - kõige parem on allikavesi. Gaaseeritud kipub organismi jääma ja ei taha välja tulla. Veel- õhtuti enne magamaminekut on soovitav taimeteed( kibuvits, nurmenukk) juua lisades lusikatäis mett(kindlasti).

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada