Tervisesport 244 teemat   276 postitust foorumis

Autor: Liis 18.07.17 07:18

Tere,
Mul natuke rohkem, kui nädal tagasi tekkis sporditrauma. Ma jooksin ja kukkusin. Pärast seda enam liikuda ja vasakule jalale toetuda ei saanud.
Luumurdu ei leitud aga pahkluu juurest läks jalg turse ja tekkisid verevalumid.
Määrati olften diklofenaki valuvaigistavad plaastrid. Kuna valu oli väga tugev ja laialdane, siis kasutasin päevas määratud 2 plaastri asemel 4 plaastrit ja nii 2 päeva. Teise päeva õhtul märkasin, et kui karkude abil hüppasin 2 min vannituppa, siis kohe kui jala panin allata tõmbus väga kiiresti lillaks. Ja kui tõstsin ülesse, siis jalalaba värv läks normaalseks. Hakksin muretsema, et äkki on mul diklofenaki plaastri mürgitus, et tarvitasin neid rohkem. Kas see on võimalik? Kohe pärast seda eemaldasin jalalabalt kõik diklofenaki plaastrid ja jõin kannu täie piparmünditeed ja paar klaasi vett, et likvideerida organismist mürgistus. Täna hommikul kui uuesti hüppasin karkude abil 2 min vannituppa, siis mu jalg läks aeglasemalt punaseks, kui hoidsin all ja kui tõstsin ülesse, siis nahavärv normaliseerus. Oskate öelda, mida ma peaksin tegema, et päästa enda vasak jalalaba? Ja miks mu vasak jalalaba värvi muudab? Ma enda varbaid saan liigutada aga enda labajslga ei saa liigutada ja ei saa panna 90. kraadisesse asendisse, sest ta on jätkuvalt pahkluu juurest natuke turses/muhkus ja ei ole võimalik liigutada. Mida ma peaksin tegema, et värvimuutus kaoks ja labajalg ei läheks punaseks? Kas asi on kriitiline?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Triin   24.07.17 10:06

Tere!

Võite pöörduda oma perearsti poole. Kui soovite kliinik.ee keskkonnas arsti vastust, siis palun pöörduge konkreetse arsti poole. Arstide nimekirja näeb siit: https://www.kliinik.ee/noustamine

Parimate soovidega
Triin Ä.
Postimehe terviseportaali ja kliinik.ee vanemtoimetaja

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada