Tervisesport 240 teemat   272 postitust foorumis

Lisa vastus

rindkeres valu sportides

Autor: 27 naine 06.02.10 21:55

Minuga on selline imelik asi viimasel ajal, et kui teen sporti (rulluisutamine siis pulsivahemikul 150-165), siis lööb rindkerre vasakule poole valu, mis annab tunda ka selga abaluu kanti. Ja see ei olegi selline pidev valu, vaid just väljahingates. Muidu normaalsel pulsisagedusel olles on selline asi ainult vahel, aga sportides hakkab selline valu juba reegliks saama ja see loomulikult häirib mind. Samuti on umbes paar nädalat mul ka selg tervenisti väsinud kogu aeg. Hommikuti ülestõustes on selline tunne, nagu oleks öö läbi püsti seisnud ja alaselg on väsinud. Kopsupilt oli mul OK, südamekoormustest OK, vereproovid OK ja kuna mul oli paar kuud tagasi ka probleeme hingamise ja pulsiga, siis pandi diagnoosiks paanikahäire. Sellesse ma suhtun muidugi suhteliselt skeptiliselt, tundub nagu olevat mingi nn moehaigus või asi. Kas kellelgi on veel midagi sarnast olnud või kas keegi oskab soovitada, mis ma ise saan ära teha, et sellest vabaneda. Olen 27-aastane naine, 174 pikk ja 63 raske.

Tänud vastajatele juba ette !

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Dalile   06.02.10 21:55

Sattusin siia päris juhuslikult, aga sinu probleem tundus tuttav. Ära suhtu millessegi skeptiliselt. Ma ei tunne Sinu elustiili, kuid stress hakkab välja lööma just selliste seljavaludena, nagu Sina kirjeldad. Võta oma füüsilist tegevust veidi mängulisemalt, mine joogagruppi, ära loe nii täpselt pulsisagedust.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Ilona   09.03.11 22:03

Aga ka selline variant on võimalik, et muret teeb vigastatud ribidevaheline lihas. Tundub nagu süda, aga pole üldse see. Ja valu tulistab ka selga.
Tasuks siiski seljale puhkust anda- lihased on kinni.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada