Tervisesport 243 teemat   275 postitust foorumis

Lisa vastus

Põlvekeder

Autor: ProbleemnePõlv 11.09.17 17:41

Tervist,

Veebruaris käis mul Hollandis põlv liigesest välja, kuna liiges läks ise paika tagasi ja Eestis olles oli ajapuudus nii suur, et ei jõudnud sellega arsti juurde minna. Kuna paistetus ja valu tõmbasid tagasi tundus kõik korras olema. Nüüd kus olen kaitseväes ja sain korraliku koormuse peale hakkas põlv valutama. Esialgu arvasin, et tegemist on lampjalgsusest tingitud vaegusega. Valud ei taandunud ja lõpuks otsustas arst mind röntgenisse saata. Kui tulemusi nähti, vajusid arstidel näod ära ja tuli välja, et põlvekeder paigast ära (vist 7kuud siis). Pandi koheselt aeg MRTsse kuhu lähen see nädal. Vastused saan alles järgmine nädal.

Tahtsingi teada, kas keegi oskab mulle õelda, kui tõsise probleemiga on tegu, kuidas see mu tulevikku mõjutab, kas paika panemine nõuab operatsiooni ja kas sellise põlvega saan enam ajateenistust jätkata või tuleb minna koju ja vältida edaspidi põlvele igasugust koormust ning liigutusi, mis võiks selle uuesti paigast viia.

Niipalju oskan lisada, et kui nüüd tagant järgi põlve vaatama hakkasin, siis paistab, et keder on ~1-1,5cm ülesse poole nihkunud ja ka veidike vist sissepoole. Nii vähemalt tundub visuaalselt.

Mida rohkem infot ma selle vigastuse kohta saaks seda parem.

Parimat soovides,
Murelik noor

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada