Tervisesport 240 teemat   272 postitust foorumis

Lisa vastus

..aga jäetkase lihtsalt vastamata. Sinu vastus ...

Autor: Ega ei lööda küll... 21.10.04 08:12

..aga jäetkase lihtsalt vastamata. Sinu vastus oli muidugi lausa üllatavalt veenev paljude teistega võrreldes. Kuna ma ise ei jäta oma elu ja tervisega seonduvat iialgi mitteprofessionaalide otsustada, oleks minul sellise vastuse peale olnud tõesti raske tulla.
Kahjuks oli selle vastuse sisul ka nõrgad küljed. Kui asi on tõesti nii ja inimesed ootavad oma teooriale või otsusele vaid kinnitust, siis muutub vastuse andmise vajalikkuse ühtpidi senisest veelgi tühisemaks, teistpidi aga veelgi vastutusrikkamaks. Nii vastuoluline ja kummaline see tõepoolest on, aga selle lahtirääkimine läheks siin liiga pikaks.
Jätkuvalt panevad mind aga imestama küsimused, millele inimesed tundmatutelt võhikutelt vastust soovivad:

Olen 3ndat kuud rase, aga progesteroon on vaid 15.5. Kas see on ohtlikult madal? Kui palju oleks normaalne?

Tegin aborti ja sooviks teada kui kiiresti peale aborti võib jälle vahekorras olla?

Tahan rasestuda aga ei tea õiget päeva selleks

Olen 15a ja kuidas arvutatakse oma menstruaal tsüklit

Selline küsimus oleks, et mul on neljandat päeva väike palavik (37.0-37.2), pea käib ringi, pea valutab, süda läheb vahepeal pahaks, söögiisu on vähenenud (õhtuti taas suurem, hommikuti ajab iiveldama kui teatuid asju süüa), väsimus, ja jubedalt ajab mingi asi aevastama.
Mis see olla võiks, hetkel pole selle vastu midagi ette võtnud ja kardan teada saada, mis see olla võiks

Öelge palun, millist ravimteed diureetilise toimega võib kasutada raseduse ajal, kui on epiteeli rakkude arv suurenenud?

Jääb ikkagi mulje, et inimesed ei saa aru, mis vahe on arutelul ja arstidele küsimuste esitamisel. Noh, kui nad ootavad ainult oma valmis otsusele kinnitust, siis pole ka midagi lahti, kui nad jäävadki asjatult ootama. Kui aga küsimus on esitatud tõsise abipalvena, siis mida muud saab vastata, kui et soovitada pöörduda asjatundja poole kas siin või reaalses elus?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada