Suitsetamine 683 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

www.allencarr.ee Enam ei saa keegi väita, ...

Autor: HJ 19.09.09 18:11

www.allencarr.ee

Enam ei saa keegi väita, et suitsetamise maha jätmine on raske. Aastast 1983 maailmas laineid löönud, kui maailma kõige edukam maha jätmise viis.

On kaks viisi maha jätta- lihtne või siis väga väga väga raske. Paljud jäävad seda mingit klõpsu ootama, millest osad räägivad, kuid selge on see, et nende hulk, kes pelgalt tahtejõu peale loodavad, neil õnnestub maha jätmine kolmel protsendil, mis teeb ebaõnnestumise tõenäosuseks 97% :(. Ühelgi teisel maha jätmisemeetodil ei ole ka ette näidata kõrgemat õnnestumis protsenti, kui 20, mis teeb ebaõnnestumisprotsendiks 80. Kui see ei ole selge märk, et ilmselgelt need meetodid ei toimi, siis ma ei tea, mis veel

Allen Carr'i Easyway tulemus maha jätmisel on enam kui 90%, mis põhineb kolme kuulisel raha tagasi garantiil. Ametlike uuringute kohaselt on ka aasta pärast Allen Carr'i meetodit kasutanud inimstest 63,3% suitsuvabad- isegi nende näitajate tulemus on enam kui 300% parem, kui "konkureerivatel meetoditel".

Minu üleskutse on- maha jätmine ei pea olema raske, see võib olla lihtsam kui te eales kartagi oskasite ja miks mitte ka meeldiv protsess.

Võrdluseks tooksin Allen Carr'i enda sõnad: "Mõnele meeldib armatseda võrkkiiges püsti seistes. See ei tähenda, et see oleks lihtne, vastupidi see on väga väga raske ja õnnestub väga vähestel. Uskuge mind seda on võimalik teha lihtsamal viisil :)"

Seminarid algavad Eestis novembris 2009

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada