Suitsetamine 686 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Tere! Mul suur mure! olen 24.a. suitsetaja ...

Autor: Rene 19.02.09 14:19

Tere! Mul suur mure! olen 24.a. suitsetaja staasiga, tänaseks ei ole 13 päeva ühtegi suitsu teinud. jätsin päevapealt maha. 2-3 päeva ei kasutanud midagi siis hakkasin nätsu närima, 9-l päeval panin esimese plaastri kuna olemine läks väga halvaks ( pearinglus ja uimane olek jne.) olemine nagu läheb aina halvemaks. plaastrist ja nätsust nagu pole kasu ja mul pole nagu vaja neid närida kuna mul pole suitsu soovi vaid mul on lihtsalt halb enesetunne!!! Kuidas sellest vabaneda ja kaua see kestab jagage kogemust ootan vastuseid mailile liise27@hot.ee
Kas sellise nähud ainult minul või on ka teisi sellise murega loobujaid?
Kena päeva Rene

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Marek   12.06.10 08:44

See, mis praegu toimub on sul võõrutusnäht. Mürgid hakkavad välja minema ja organism pole harjunud puhast elu elama. Söö ingverit ja varsti on kõik korras :)

Edu!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Katrin   14.06.10 13:48

Tere,

Võin Sind rahustada, see on täiesti normaalne ja vajab lihtsalt kannatlikkust. Sinu keha vabaneb mürkidest ja ei oska n-ö kuidagi olla ilma nikotiinita. Kõik see möödub, kui kiiresti oleneb konkreeteselt inimesest, sõltuvuse tugevusest ja füüsilisest vormist. Ainus viga mida sa teha, saad on uuesti suitsetama hakata, kui enesetunne väga kehvaks läheb. Isiklikult olen teisel katsel poole aasta jooksul, tänase päeva seisuga olen suitsuvaba kolm kuud ja nädal ning pearinglus ikka kestab kuna tegelikult loobusin eelmisel aastal ja olin ka ilma kolm kuud ning siis tõmbasin vahepeal kolm nädalat ja see pani mu närvisüsteemile väga tugeva löögi. Nüüd vaikselt kannatan ja ootan, et kõik taastuks, muud lahendust ei olegi.

Jõudu ja jaksu Sulle, tean kui raske see kõik on.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Cat202   08.06.11 18:38

Olen 23 aastane ja suitsetanud u 10a ning nüüdseks ilma olnud 1 kuu, millest pearinglus ja uimasus kestis 1 nädal.
Kui olete juba kord suutnud loobuda siis mitte kunagi ärge alustage uuesti, sest te ei kujuta ettegi, millise kangelasteoga te tegelikult hakkama olete saanud:)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: karin   16.02.12 17:07

tere olen 28.a.ja olen 9.a.suitsu teind ja nyyd tahan maha jäta kuna ootan last aga ma ei suuda mida teha

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: As   17.02.12 16:35

Inimesed suitsetamisest saab lahti siis kui te mõtlete sellele, et see teeb teile halba ehk kahjustab tervist näiteks. Tekitage endas suitsetamise vastu foobia või suur viha . Leidke põhjuseid, mis teeb teile head kui maha jätade ja mis toob teile veelrohkem halba kui te jätkate . Asjasse tuleb keskenduda üldse teise vaatenurgaga kui lihtsalt, et ma jätan maha kuna olen niikaua teinud ning mis võib juhtuda või viib raha välja . Mina küll tõmban hetkel kuid suutsin 8 kuud ilma olla . See kuidas ma maha jätsin , tekis äkki ja ma arvangi, et see on igasugustest sõltuvustest lahti saamis võti . Ma leidsin põhjuse, et kui ma suitsetan siis ma ei saa selleks kelleks ma saada tahan ja viskasin suitsupaki minema . Mul oli küll samuti mingi nädal aega nõrk olla ja nagu oleks haige ... Nõrkus tuli peal . Siis ma närisin nätsu ja juhtisin oma tähelepanu asjadele nagu hakkasin trenni tegema , käisin ujumas ja tegelesin koguaeg millegiga , mis mõted mõjale viib . See kui te viskate paki minema ja enam ei tee ning istute maha ajab teid rohkem hulluks . Alati peab mingi kindel plaan olema kuidas asju ajada ja teha . Jaa mis pealmine, et ei anna alla ja näete vaeva . Muidu kui te suutsite lugeda , et ma olin ilma ja jälle tõmban siis see oli sellepärast , et mul on ka palju probleeme alkohooliga millest üritan ma vabaneda ja see ma arvangi on põhjus millepärast ma jälle suitsetan . Viibid koos inimestega, kes suitsetavad ja alkohooli joobes ei kontrolli oma tahtejõudu ja ongi olemas . Omaenda loll tegu . Nüüd kahetsen . Praegu ka planeerin juba asju ette mida kuidas teen ! Nimelt tahangi teile sellega öelda, et kui teil on ka majas inimesed, kes suitsetavad või komme juua siis hoidke neist eemale vähemalt seinkaua kuni nad lõpetavad suitsetamise . Sellesmõttes, et lepige kokku kohtad kus teed suitsu ja kus ei tee ! Kõike head

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: 2.5pakki   08.05.13 12:22

tere mina tõmbasin 17 aastat suitsu ja 2.5 pakki päevas :( lõpuks hakkasid kopsus juba teravad valud ja otsustasin pikka aega et jätan maha ning ostsin e-sigari ja enäee imet kolm päeva läks kõigest et unustada mis asi see suits üldse on :D olen üliüli õnnelik pool aastat ei suitseta juba ja tervis on ka suppppper hea!
minu kõrvalnähu ongi ülihea enesetunne ;)
edu kõigile mahajätjatele

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada